Nie robię niczego, bo nie mam przyjaciół
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2014, 15:11
To było inaczej: Jem bo jestem smutny, jestem smutny bo jem.
Odpisz
9 listopada 2014, 16:29
@DoktorDiksior: Nope.
-Jesre smutny bo nie widze swojego pintola
-Kiedy jeste smutny to jem.
-Kiedy jem mam za duży brzuch (nie widze pintola.)
Odpisz
9 listopada 2014, 15:14
To jest przebranie?!
Odpisz
9 listopada 2014, 15:14
Jak to cos wyglada!
Odpisz
9 listopada 2014, 18:34
obejrzyj sobie Austina Powersa
Odpisz
9 listopada 2014, 19:27
@shilla: Ogladałem ale dawno temu
Odpisz