Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2014, 20:53
Dać linkacza z gifem o co chodzi?!(na priv, bo w komentach będzie ban)
Odpisz
7 listopada 2014, 21:37
@szakal1: Dawaj pan .
Odpisz
7 listopada 2014, 22:06
@szakal1: mnie też
Odpisz
7 listopada 2014, 23:26
@szakal1: Mi też ^^
Odpisz
7 listopada 2014, 23:47
@szakal1: i mi
Odpisz
8 listopada 2014, 01:55
@szakal1: mnieeeeee
Odpisz
8 listopada 2014, 07:16
@szakal1: i mnie ^^
Odpisz
8 listopada 2014, 10:28
@szakal1: tez chce
Odpisz
8 listopada 2014, 14:33
@szakal1: To mi też ;D
Odpisz
8 listopada 2014, 15:21
@szakal1: Dawaj pan
Odpisz
8 listopada 2014, 16:56
@szakal1: jak wszyscy to i ja
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2014, 22:11
@szakal1: Widzę że pewnej osobie się to "spodobało" :D
Odpisz
10 listopada 2014, 20:02
@szakal1: dobra, mi też xd
Odpisz
10 listopada 2014, 20:06
@szakal1: to mi też mógłbyś dać ;D jak możesz
Odpisz
10 listopada 2014, 20:08
@szakal1: Dobra... mi też podeślij.
Odpisz
10 listopada 2014, 20:10
@szakal1: Też Kce! :D
Odpisz
10 listopada 2014, 20:10
@szakal1: Mi też ;3
Odpisz
10 listopada 2014, 20:14
@szakal1: Aaa... też poproszę. xD
Odpisz
10 listopada 2014, 20:16
@szakal1: Chyba wiem o co chodzi ^^ XD
Odpisz
10 listopada 2014, 20:20
@szakal1: Poproszę! :D
Odpisz
10 listopada 2014, 20:22
@szakal1: Zgłaszam się
Odpisz
10 listopada 2014, 20:22
@szakal1: I Oczywiście mi
Odpisz
10 listopada 2014, 20:24
@szakal1: Dołączam się!
Odpisz
10 listopada 2014, 20:25
@szakal1: A daj :D
Odpisz
10 listopada 2014, 20:27
@Bilolus1: Dawaj ban.
Odpisz
10 listopada 2014, 20:29
@szakal1: grzecznie prosze o bana
Odpisz
10 listopada 2014, 20:30
@szakal1: Podeślij pan
Odpisz
10 listopada 2014, 20:32
@szakal1: Też chce :P
Odpisz
10 listopada 2014, 20:32
@szakal1: daj mnie pan plz :3
Odpisz
10 listopada 2014, 20:36
@szakal1: jeśli można :D
Odpisz
10 listopada 2014, 20:42
@szakal1: Wyślij i mnie hurtem.
Odpisz
10 listopada 2014, 20:44
@szakal1: Żebyś nie miał za mało wysyłania to mi też.
Odpisz
10 listopada 2014, 20:50
@szakal1: mi też XD
Odpisz
10 listopada 2014, 20:56
@szakal1: mi!
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 21:04
@szakal1: xD ile ty masz już kontaktów?
Odpisz
10 listopada 2014, 21:20
@szakal1: i mi
Odpisz
10 listopada 2014, 21:28
@szakal1: Mnie tyż
Odpisz
10 listopada 2014, 21:54
@szakal1: Dołączam się
Odpisz
10 listopada 2014, 22:06
@szakal1: Mi też.
Odpisz
10 listopada 2014, 22:08
@szakal1: A daj pan mi też :D
Odpisz
10 listopada 2014, 22:14
@szakal1: też poprosze
Odpisz
10 listopada 2014, 22:19
@szakal1: też poprosze o linka
Odpisz
10 listopada 2014, 22:30
@szakal1: Poproszę ^^
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 22:33
@szakal1: ja też poproszę
Odpisz
10 listopada 2014, 22:47
@szakal1: Ja też bardzo proszę :-)
Odpisz
10 listopada 2014, 23:02
@szakal1: Poje.bało was! 60 powiadomień w jeden dzień!
Odpisz
10 listopada 2014, 23:15
@szakal1:
Odpisz
10 listopada 2014, 23:20
@szakal1: Podaj pan tego linkacza!
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 23:51
@szakal1: I mi też daj
Odpisz
10 listopada 2014, 23:51
@szakal1: Proszę :3
Odpisz
11 listopada 2014, 07:40
@KapitanOczywisty: Patrz obrazek!
Odpisz
11 listopada 2014, 08:46
@szakal1: Dawaj Pan to.
Odpisz
11 listopada 2014, 11:45
@szakal1: Nie chcę mi się :3
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 13:39
@szakal1: Przepisałem całość, ERROR 404 Dx
Nie ważne, już działa... I żałuję, że działa. ;-;
Odpisz
11 listopada 2014, 15:31
@szakal1: ciekawe ile dostałeś powiadomień :-) ja też chcę
Odpisz
11 listopada 2014, 15:54
@szakal1: To było złe...
Odpisz
11 listopada 2014, 17:29
Czemu :/
Odpisz
11 listopada 2014, 17:39
@szakal1: Żartowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 listopada 2014, 18:18
@szakal1: i mnie!
Odpisz
11 listopada 2014, 19:11
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Ziomuś patrzaj na obrazek, mam już trochę kontaktów...
Odpisz
11 listopada 2014, 19:20
@szakal1: Co mnie to! DAWAJ ANDRZEJ! (ok... zawsze mnie pomijają...:C)
Odpisz
11 listopada 2014, 19:55
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Jaki Andrzej? Dodaj mnie do kontaktów to Ci podeśle. Nie wrzucę tutaj bo Admin nałożył cenzurę.
Odpisz
11 listopada 2014, 21:55
jak ty to naprawiłeś mi cały czas error wyskakuje
Odpisz
11 listopada 2014, 21:57
@danielpiotr: Upewnij się, czy dobrze przepisałeś. (Za pierwszym razem napisałem Johansson przez 1 S)
Odpisz
11 listopada 2014, 22:15
ok działa dzięki
Odpisz
12 listopada 2014, 17:20
@szakal1: no i mi
Odpisz
6 grudnia 2014, 08:15
@szakal1: Mi też.
Odpisz
18 grudnia 2014, 10:46
@szakal1: i mi
Odpisz
15 listopada 2016, 22:05
@BlackDrink: dawaj pan? bedzie ban...
Odpisz
26 stycznia 2020, 09:35
@szakal1: gimme dat
Odpisz
17 listopada 2018, 20:20
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:24
ona była przecież ,,sterylna"
Odpisz
28 marca 2015, 21:15
to te figurki no nie?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 19:01
No to Avengersi mają problem...
Odpisz
13 listopada 2014, 22:51
mi też
Odpisz
13 listopada 2014, 01:33
Hulk mieć rendgen ... ty mieć mały Hulk
Odpisz
10 listopada 2014, 20:04
Dziecko hulka podczas kopania wyprułoby mamuśce flaki.
Odpisz
11 listopada 2014, 01:06
@malaho2000: Jest Rosjanką...
Nieeeee
Odpisz
11 listopada 2014, 06:09
@malaho2000: czy naprawdę nikt nie słyszał, że Hulk od czasu do czasu jest normalnym człowiekiem?
Odpisz
11 listopada 2014, 14:00
@kazakol2000: Tak słyszał i nazywa się Bruce Banner. Ale jeżeli zapłodnił ją w formie hulka dziecko prawdopodobnie przejęłoby geny hulka a nie brucea.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 18:38
@malaho2000: Co ty pie**olisz??? W DNA Bruca jest tyle samo promieniotwórczych cząsteczek Gamma jak w DNA Hulka. Przy zapłodnieniu A. BlackWidow zaraziłaby się częściowo "przypadłością" Bannera, ale, jeśli by do tego doszło, miałaby takie same zdolności jak She-Hulk, kuzynka Bruca. Ona natomiast zaraziła się poprzez transfuzję krwi. B. Dziecko też miałoby takie umiejętności, oznacza to więc, że szansa, by "rozpruło by mamuśce flaki" jest bliska 0. She-Hulk mogła zapanować nad cząsteczkami gamma, więc doświadczała ewolucji z własnej woli, nie w przypływie gniewu jak to było u Hulka.
Odpisz
11 listopada 2014, 18:50
@kazakol2000: Po pierwsze : oddychaj
Po drugie : nie musisz mi tłumaczyć całego universum bo dobrze je znam
Po trzecie : Skąd wiesz że nasienie nie zmieni swojej formy skoro przejmuje najważniejsze cechy posiadacza czyli jeżeli Banner zmieni się w hulka być może zmieniłyby się geny nasienia przez co geny bobasa.
Po trzecie : she hulk ma ogromną siłę ponieważ jej krew zmutowała jej geny a sperma nie miałaby takiego wpływu na geny osoby w której się znajdują. To tak jakby mężczyzna zapłodnił kobietę i nagle broda by jej wyrosła bo geny przechodzą na posiadaczkę.
Po czwarte : Nie jest potwierdzone co by się stało z dzieckiem ponieważ Bruce w formie Hulka nikogo nie zapłodnił ja jedynie gdybam co by mogło się stać.
Po piąte : Geny ze spermy wpłynęły by na geny dziecka a sperma zmieniłaby się ponieważ podczas mutacji Brucea w Hulka zmienia się absolutnie wszystko w jego ciele oprócz mózgu.
Tyle mam do powiedzenia i więcej nie zamierzam nic dodawać.
Odpisz
11 listopada 2014, 09:34
Też chce ;-;
Odpisz
11 listopada 2014, 07:12
Hmm,może najpierw pomyślmy ile może warzyć i jak być silnym mały hulk hmm może mieć 5-10 KG a siła niska.
Odpisz
11 listopada 2014, 00:14
W paringach nie chodzi o to, żeby miały sens, chodzi o to, żeby były.
Odpisz
10 listopada 2014, 22:52
Pewnie bolało ...
Odpisz
7 listopada 2014, 21:09
0_0 jak ona HULKA zmieściła
Odpisz
7 listopada 2014, 21:25
@ognistyptak555: Był w swojej nie zielonej formie
Odpisz
7 listopada 2014, 23:44
tylko że w nie zielonej formie nie może bo mu ciśnienie podskakuje ( albo coś tam ) i się przemienia ( było w filmie )
Odpisz
8 listopada 2014, 07:56
@BlueWolfPL: dawno by ją rozsadzil :)
Odpisz
8 listopada 2014, 10:21
@BlueWolfPL: Aha czyli ten komiks jest bez sensu.
Odpisz
8 listopada 2014, 18:30
Nie komiks tylko obrazek*
Odpisz
9 listopada 2014, 10:02
@ognistyptak555: A może z innym miała?
Odpisz
10 listopada 2014, 22:06
@BlueWolfPL: Jak się wkurzył.
Odpisz
10 listopada 2014, 21:29
Ciekawe jak to wyglądało
Odpisz
8 listopada 2014, 00:03
Scarlet Johansson na planie Avengers: Age of Ultron tak właśnie wyglądała :P mają w całym filmie wyciąć komputerowo jej brzuch
Odpisz