memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 listopada 2014, 17:49
Odpisz
14 listopada 2014, 19:29
@Soberker: Jak gra się nazwa??
14 listopada 2014, 20:18
@niewiemcotuwpisaci: World of Warcraft.
14 listopada 2014, 20:37
@Soberker: ;-;
14 października 2021, 12:26
@Soberker: Ale co oni chcą zrobić karb? wielkiemu stwórcy minecrafta?
18 lutego 2019, 20:15
Oni te odznaki w Korei za pierda dostają czy co?
15 listopada 2014, 08:05
ja mam tylko virtuti militari
15 listopada 2014, 01:24
W Gothic III musisz mieć szacunek jakiejś grupy, żeby dostać lepszy pancerz. Teraz już wiem, jak to dokładnie działa.
14 listopada 2014, 23:11
Pisiąt
14 listopada 2014, 20:35
0 a w LOL'u 24 :-) :-) :-) :-) :-)
14 listopada 2014, 18:27
miał?
14 listopada 2014, 18:02
"A tyle ile masz odznak?" Wat?
w bf4 mam pełno
14 listopada 2014, 17:48
Na razie wszystkie z regionów: -Kanto -Johto -Hoenn
Edytowano - 14 listopada 2014, 17:45
I am Insaiyan World of Warcraft player >:-) ^ dodałem wyżej bo genialne jeja nie pozwala na edytowanie komentarza z obrazkiem T_T
14 listopada 2014, 17:18
Ze wszystkich lig. ;)
14 listopada 2014, 17:17
14 listopada 2014, 17:07
Jedną ale dużą za zmarnowanie życia w ch*j
14 listopada 2014, 17:01
czy masz wystarczająco dużo odznak żeby wzywać go na pojedynek?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 listopada 2014, 17:49
Odpisz
14 listopada 2014, 19:29
@Soberker: Jak gra się nazwa??
Odpisz
14 listopada 2014, 20:18
@niewiemcotuwpisaci: World of Warcraft.
Odpisz
14 listopada 2014, 20:37
@Soberker: ;-;
Odpisz
14 października 2021, 12:26
@Soberker: Ale co oni chcą zrobić karb? wielkiemu stwórcy minecrafta?
Odpisz
18 lutego 2019, 20:15
Oni te odznaki w Korei za pierda dostają czy co?
Odpisz
15 listopada 2014, 08:05
ja mam tylko virtuti militari
Odpisz
15 listopada 2014, 01:24
W Gothic III musisz mieć szacunek jakiejś grupy, żeby dostać lepszy pancerz. Teraz już wiem, jak to dokładnie działa.
Odpisz
14 listopada 2014, 23:11
Pisiąt
Odpisz
14 listopada 2014, 20:35
0 a w LOL'u 24 :-) :-) :-) :-) :-)
Odpisz
14 listopada 2014, 18:27
miał?
Odpisz
14 listopada 2014, 18:02
"A tyle ile masz odznak?" Wat?
Odpisz
14 listopada 2014, 17:49
w bf4 mam pełno
Odpisz
14 listopada 2014, 17:48
Na razie wszystkie z regionów:
-Kanto
-Johto
-Hoenn
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2014, 17:45
I am Insaiyan World of Warcraft player >:-) ^ dodałem wyżej bo genialne jeja nie pozwala na edytowanie komentarza z obrazkiem T_T
Odpisz
14 listopada 2014, 17:18
Ze wszystkich lig. ;)
Odpisz
14 listopada 2014, 17:17
Odpisz
14 listopada 2014, 17:07
Jedną ale dużą za zmarnowanie życia w ch*j
Odpisz
14 listopada 2014, 17:01
czy masz wystarczająco dużo odznak żeby wzywać go na pojedynek?
Odpisz