Bo najważniejsza jest wygoda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Drewniany kominek
Damy radę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 listopada 2014, 21:29
Loża vip
Odpisz
8 listopada 2014, 18:38
U mnie nad rzeką koło mostu stoi wersalka.
xD
Odpisz
12 listopada 2014, 18:04
@Kamtru: Bierz... jak za darmo, to bierz!
Odpisz
12 listopada 2014, 18:31
@DeadExtreme: nieeeee bo jak z domu ucieka to na czym ma spac przeciez nie bedzie jej targal za soba caly czas
Albo jak mieszka pod mostem to moze korzysta caly czas. Ale nie wiem nie znam go wiec nie bede sie wypowiadal na temat jego mieszkania
Odpisz
12 listopada 2014, 18:04
pierwsza klasa
Odpisz