Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2017, 21:59
możecie mnie już zabić
Odpisz
3 października 2019, 07:44
daj adress
Odpisz
17 października 2019, 06:45
@Emson07: dam na pirv
Odpisz
17 października 2019, 07:31
ok
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:29
pff... Kakashi bez maski
Odpisz
24 lipca 2017, 01:29
@PotasBizmut: kys
Odpisz
10 stycznia 2018, 20:27
@PotasBizmut: kys
Odpisz
13 listopada 2014, 16:36
widziałem dawno
Odpisz
13 listopada 2014, 14:54
Wkońcu! Equilibrium, dziękuję!
Odpisz
12 listopada 2014, 21:41
to ściągnięte z bezużytecznej
Odpisz
12 listopada 2014, 22:16
@gORb123: Nie, bo z filmu.
Odpisz
9 listopada 2014, 21:54
W Ostatnim Sezonie Bylo że Kenny Pokazal swą twarz
Odpisz
12 listopada 2014, 21:04
@Michalwi: jest ostatni sezon?!
Odpisz
12 listopada 2014, 21:11
@pieseu: Nie ma
Odpisz
13 listopada 2014, 15:11
@pieseu: podobno znalazlem gdzies na yt i powiedzial na serio Good bye My Guys
Odpisz
13 listopada 2014, 15:40
@Michalwi: Chyba że odcinek o urodzinach stana,ale to nie był koniec chociaż dziwnie wyglądał
Odpisz
13 listopada 2014, 15:46
@pieseu: Sorki i pomyliłem Ze to nie koniec sezonu A Przecież kenny bez kaptura jest fajny troche
Odpisz
12 listopada 2014, 21:02
pff, jak nie oglądaliście filmu, to nie wiedzieliście XD
Odpisz
8 listopada 2014, 22:07
moje życie jest spełnione :')
Odpisz
8 listopada 2014, 18:53
Też mi tam fenomen.
Odpisz
8 listopada 2014, 19:00
Już większy był kiedy zdjąłem kanapkę z avataru :| xd
Odpisz
8 listopada 2014, 19:03
@jacek1s: Ciekawe jaka byłaby reakcja jejowiczów gdybyś znów ustawił sobie kanapke na awatar ;o
Odpisz
8 listopada 2014, 19:07
Wolę nie wiedzieć (Chupa nadzoruje) xD
Odpisz
8 listopada 2014, 21:18
@jacek1s: To zmień na Mickiewicza jedzącego kanapkę. xD
Odpisz
9 listopada 2014, 04:41
@Swidrex: dobry kompromis jest wtedy gdy nie zadowala obu stron (nie pamiętam kto tak mówił)
Odpisz
9 listopada 2014, 08:32
@Swidrex: Ale zgodnie z przeszłością. Mickiewicz zjadał by kanapke (Jacka)... Mickiewicz już dawno umarł, więc to niemożliwe, żeby mógł zjeść Jacka...
Odpisz
9 listopada 2014, 12:47
@DeadExtreme: Zjedzony przez Mickiewicza Jacek był by przedstawieniem zmiany osobowości... znaczy avatara.
Odpisz
12 listopada 2014, 21:52
@Swidrex: na kanapkę jedzącą Mickiewicza
Odpisz
12 listopada 2014, 22:21
@Macio720: kurde mialem to napisac
Odpisz
12 listopada 2014, 22:52
@DeadExtreme: Tak mała zagadka dotycząca mojego nazwiska i Mickiewicza. ,,Mickiewicz mnie uśmiercił, lecz naprawdę uciekłem za granicę ratując życie". Kto zgadnie wygrywa gruz po remoncie podłogi.
Odpisz
13 listopada 2014, 00:10
@VanQuisch: banalne proste, poza tym nikogo nie interesuje twoje nazwisko...
Odpisz
13 listopada 2014, 07:00
@VanQuisch: Jesteś emigrantem. Proste? proste.
Odpisz
13 listopada 2014, 07:10
@VanQuisch: przystawił ci pistolet do głowy i powiedział pieniądze albo śmierć
a ty zacząłeś śmierdzieć
Odpisz
13 listopada 2014, 20:22
@ozzie89: Wiem. A jak znasz odpowiedź to ją napisz :-)
Odpisz
13 listopada 2014, 20:24
@DeadExtreme: Eeeeee... nie. I jakby co, tu chodzi o (prawdopodobnie) mojego przodka, o którym był jeden z utworów Mickiewicza.
Odpisz