Tymczasem w niemieckim akademiku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 15:44
W poniedziałek to piwo,we wtorek to...
Odpisz
11 listopada 2014, 19:25
Żebyś widział jak to się w polskim odbywa ;)
Odpisz
11 listopada 2014, 19:51
@hvkjxbyh: w Polsce to wóda albo spiryt
Odpisz
11 listopada 2014, 20:14
@macwol00: Z żubrówki mam kielicha( nie kieliszek tylko kielich xD)
Odpisz
13 listopada 2014, 07:31
@hvkjxbyh: grubo!
Odpisz
11 listopada 2014, 18:14
I tak pewnie słabe to piwo.
Odpisz
11 listopada 2014, 18:27
@DeadExtreme: Co z tego, że ma tam najlepsze piwo jakie można kupić.
Odpisz
11 listopada 2014, 18:34
@FajneMleczko: A wiesz co to "Niemieckie piwo"?
Odpisz
11 listopada 2014, 18:36
@DeadExtreme: jakie kto woli. Mi najbardziej smakuje Schultheiss i Feldschlösschen, reszta ujdzie. Niemieckie piwo też jest dobre.
Odpisz
11 listopada 2014, 18:37
@DeadExtreme: To jest właśnie niemieckie piwo.
Odpisz
11 listopada 2014, 19:00
@Agent00Kurczak: A ja to pije Bolsa i Finlandie!
Odpisz
11 listopada 2014, 19:01
@Thorin_Debowa_Tarcza: mi chodziło o niemieckie piwsko.
Odpisz
11 listopada 2014, 19:14
@Agent00Kurczak: A mi o ruską wódę.
Odpisz