Gdy telefon upadnie na ziemię...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Niegrzeczny Oskarek
Niezły wyczyn
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobrze że są streszczenia
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2019, 07:44
Mam nokie dotykową... I właśnie na rozbitą szybkę ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2016, 15:13
Ja mam LG swift 5 e610 i jest niezniszczalny :)
Odpisz
24 grudnia 2016, 07:59
@xD_Natalia_Dx: Bum machina czasu!
Odpisz
23 kwietnia 2017, 12:59
@Krzyniu: Bum x2
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:00
Pieronie.
Odpisz
29 maja 2018, 13:58
@Krzyniu: Bum x3
Odpisz
13 sierpnia 2018, 09:49
@Polski_Kisiel: Bum x4
Odpisz
8 lutego 2019, 02:45
@Marubir: Bum x5
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 15:12
Co to za nokia...że taką małą dziure zrobiła?... Chyba upadła komuś z 1 cm.
Odpisz
12 listopada 2014, 15:00
@DeadExtreme: mm*
Odpisz
5 stycznia 2015, 17:06
@DeadExtreme: nokia 3310
Odpisz
31 lipca 2015, 11:43
@DeadExtreme: Ja mam i HTC i Nokię, ledwo odłożyłam Nokię na łóżko wyje**lo dziurę do chin.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:14
Mój Szajsung raz mi spadł z balkonu.. I ani ryski. ;o
Odpisz
12 maja 2015, 14:25
@Natii_Chan: na trawe czy na beton?
Odpisz
29 lipca 2015, 18:32
@rafal603: Beton.
Odpisz
2 lipca 2015, 09:46
Nokia jest niezniszczalna ;-;
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:09
o samsunga mam
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:38
Mój s szajsung spadł z ławki szkolnej i się przegrzał
Odpisz
16 listopada 2014, 18:14
nokia 3310 lepsza od bomby
Odpisz
11 listopada 2014, 15:06
Zdaję sobie sprawe z tego że w obrazku chodzi o poważniejsze upadki telefony na ziemię jednak mój "szajsung" spadł w ciągu ostatniego roku co najmniej dziesięć razy i nie ma najmniejszej ryski. Najwyraźniej miałem farta. Dodam że to Samsung galaxy III mini czyli nowoczesny typ telefonu który łatwo się psuje, a nie te starsze które starczały na lata.
Odpisz
11 listopada 2014, 16:18
mój też przetrwał parę razy :D (może lepiej nie piona bo się poparzysz)._.
Odpisz
11 listopada 2014, 17:48
@ognistyptak555: Dlaczego?
Odpisz
11 listopada 2014, 18:00
Bo to ognisty ptak
Odpisz
11 listopada 2014, 19:22
@TypowyPolak: To ma sens. xD
Odpisz
11 listopada 2014, 19:49
Kiedyś rzuciłem mojego samsunga monte na łóżko zbyt mocno, odbił się, walnął w ścianę, a potem poleciał na podłogę, jedynie klapka odpadła i farba się zarysowała na rogu :P teraz mam xperię neo v, raz upadła na betonową podłogę, i niezliczoną ilość razy na parkiet, nadal prawie jak nowa :D
Odpisz
12 listopada 2014, 09:51
@MruczekV: Właściwie to to jest stereotyp że te smartfony się tak niszczą po jednym upadku. Z zewnątrz chyba żaden smartfon po wielu upadkach mi się nie zepsuł. Natomiast wewnątrz to się psują szybko. Wielu moich znajomych po zakupie "za**bistych telefonów" około po miesięcznym użytkowaniu mieli różne błędy,lagi,samo istne wyłączenia itp.
Odpisz
12 listopada 2014, 13:49
Być może wina softu, nie samego urządzenia
Odpisz
12 listopada 2014, 14:24
@MruczekV: Prawdopodobnie tak. Jednak nazywane jest to przeważnie wadą fabryczną, i telefon idzie do wymiany lub kosztownych napraw. Nie chcę tu głosić jakiś spisków jednak: Co jeśli prodcenci specjalnie instalują błędy by zarobić? W sumie dość mało prawdopodobne ponieważ to by odpychało klientów. Po mimo tego dość dziwne że chba trzech moich znajomych gdy kupowało nowe smartfony to w odstępie minimum trzech miesięcy coś się psuło.
Odpisz
12 listopada 2014, 15:48
Jeśli jest na gwarancji to naprawią za darmo, jeśli nie, można spróbować wgrać custom roma stworzonego przez użytkowników :)
Odpisz
12 listopada 2014, 16:01
@MruczekV: Racja.
Odpisz
13 listopada 2014, 17:53
@ognistyptak555: Widziałem dzisiaj twój komentarz pod filmikiem Eddiego. Też go oglądasz :D?
Odpisz
13 listopada 2014, 18:02
ulubiony :D
Odpisz
13 listopada 2014, 21:26
@ognistyptak555: Piona! :D (Tak wiem że jesteś ognistym ptakiem i jeśli ci ją przybiję to się poparzę.) Ale i tak PIONA!!!
Odpisz
11 listopada 2014, 21:53
Mi tylko raz w życiu spadł telefon było to w 2006 roku i wypadł mi z kieszeni Benq Semens s88 z wysokości 1.5m na kafelkową podłogę, przez chwilę myślałem że cały się rozwalił bo albowiem telefon odbił się od podłogi i walną w ścianę i jeszcze raz walną w podłogę, podniosłem go i nic aparat, monitor, klawiatura wszystko działało bardzo dobrze :D
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 17:04
Juz nawet jeja samo wie, która Nokia robi takie kratery :D na dole zdjęcia macie model :P
Odpisz
11 listopada 2014, 18:24
@AlfonsoWizor: jaki model ?. wtf?
Odpisz
11 listopada 2014, 19:20
@TheDragonPL: 3310
Odpisz
11 listopada 2014, 17:39
Mhm...Htc mi upadł kilka razy, smyrał po kluczach, był gniecony i nawet był zalany...teraz z niego pisze...
Odpisz
11 listopada 2014, 19:20
@TypowyPolak: Mój się nawet w rosole kąpał, spadał "na dechę" i nic mu nie jest.
Odpisz
11 listopada 2014, 18:37
Iphone 6 by się przystosował do nierówności terenu :F.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 16:00
nokia to bomba atomowa Lol
Odpisz
11 listopada 2014, 16:08
Nie kurna, bo kot który przyleciał na fortepianie do polski żeby zatańczyć Harlem Shake'a.
Odpisz
11 listopada 2014, 17:04
@lol30pl: nokia is atomic bomb in that image
Odpisz
11 listopada 2014, 16:15
pfff! widać że fejk! za mały krater!
Odpisz