Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2017, 03:11
Jestem rosołem i waflem
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:09
LOL jestem czipsem!
Odpisz
11 listopada 2014, 12:22
Tagi: tygrys. Czy ktoś tu ma problemy z rozróżnianiem zwierząt?
Odpisz
11 listopada 2014, 14:00
@Omeg12: pan a :)
Odpisz
5 grudnia 2014, 03:20
@Omeg12: Napewno pan/i A
Odpisz
11 listopada 2014, 15:44
a jak połknę ogień to będę z ognia?
Odpisz
5 grudnia 2014, 03:19
tak
Odpisz
17 listopada 2014, 13:59
jeztem jajgiem
Odpisz
17 listopada 2014, 13:38
Jestę batonę XD
Odpisz
12 listopada 2014, 16:47
Jej jestem bananem :-)
Odpisz
11 listopada 2014, 12:22
Jestem pie*dolonym kabaczkiem?
Odpisz
11 listopada 2014, 12:39
@saskacz: Pie**oliłeś zanim zjadłeś? XD
Odpisz
11 listopada 2014, 14:09
@gelo1238: A kto bogatemu zabroni
Odpisz
12 listopada 2014, 08:23
@gelo1238: Tak, ale mialem gumki! napewno je mialem!
Odpisz
11 listopada 2014, 21:11
i satanistą! lel!!
Odpisz
11 listopada 2014, 18:16
jestę węgorzę
Odpisz
11 listopada 2014, 12:17
Jestem człowiekiem!
Szach-Mat wegetarianie.
Odpisz
11 listopada 2014, 12:38
@DeadExtreme: ;_;
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 12:53
@DeadExtreme: Kanibal, albo nic nigdy nie jadłeś.
Odpisz
11 listopada 2014, 13:47
@Maks2603: A może i tak, sam siebie trafi :)
Odpisz
11 listopada 2014, 14:14
@gelo1238: Możliwe.
Odpisz
11 listopada 2014, 14:15
@Maks2603: Ale logicznie rozumując, jeśli kanibal zje wegetarianina, który musi być jakimś warzywem, to w konsekwencji sam będzie rośliną. A jeśli zje kogoś z upodobaniem do mięsa, to ten ktoś będzie roślinożernym zwierzęciem, czyli rośliną. Nawet, jeśli utworzymy łańcuch pokarmowy z setką mięsożerców, to na samym dole i tak znajdą się organizmy samożywne. Krótko mówiąc: wszyscy jesteśmy roślinami.
Odpisz
11 listopada 2014, 14:33
@Omeg12: Ale niektórzy bardziej, a niektórzy mniej.
Odpisz
11 listopada 2014, 14:38
@Maks2603: A tego w zasadzie nie było. Jesteś tym co jesz - to co jesz jest tym co je - jedynymi organizmami które nic nie jedzą są rośliny - wszyscy jesteśmy roślinami. Proste.
Odpisz
11 listopada 2014, 14:45
@Omeg12: Naprawdę to rośliny zjadają nasze zwłoki zakopane już.w ziemi.
Odpisz
11 listopada 2014, 15:02
@Maks2603: Nope, co najwyżej pobierają sole mineralne z gleby.
Odpisz
11 listopada 2014, 14:43
Schabowy
Odpisz
11 listopada 2014, 14:39
LOL! Jestem kartoflem!
Odpisz
11 listopada 2014, 13:41
Jestem kebabem! Może być :D
Odpisz
11 listopada 2014, 13:04
-Jestem Murzynem?
Odpisz