Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Przypałowo
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2016, 21:27
Nie, dziękuje nie skorzystam
Odpisz
10 listopada 2014, 21:05
To ja dziś się nie myje
Odpisz
10 listopada 2014, 21:52
@kawtkawt: Nie tylko dziś ;)
Odpisz
11 listopada 2014, 00:43
a Ty co? Lubisz szpiegować i podglądać? ;p
Odpisz
11 listopada 2014, 09:28
@Agent00Kurczak: nieee tam tak capi ze przez internet czuć :F
Odpisz
11 listopada 2014, 14:17
@pafik: To okres ; - ;
Odpisz
7 lutego 2015, 21:05
@kawtkawt: bywa.
Odpisz
11 listopada 2014, 13:55
Odpisz
11 listopada 2014, 12:28
młode jeże na oczątku nie kują
Odpisz
11 listopada 2014, 11:57
Ból Ból i jeszcze raz BÓL
Odpisz
11 listopada 2014, 11:03
Odpisz
11 listopada 2014, 07:09
Chuje co wy zrobiliście z Tuptusiem!!! NEGATYW I CARAMBOLA SIĘ ZEMSZCZĄ
Odpisz
11 listopada 2014, 10:10
@Szymon2410: Tuptuś?To on?
Odpisz
11 listopada 2014, 10:42
@kotul: Tak...
Odpisz
11 listopada 2014, 10:48
@Szymon2410: *I już nie wiesz co odpisać,bo ktoś weźmie żart na poważnie
Odpisz
11 listopada 2014, 13:10
@kotul: Ale to na prawdę on -.-
Odpisz
11 listopada 2014, 13:22
@Szymon2410: nie znam Tuptusia,zapoznaj mnie.
Odpisz
7 lutego 2015, 20:01
@kotul: yt
Odpisz
11 listopada 2014, 10:10
Nie,ja panu podziękuję.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 05:13
Nawet ładny. A trzymany w terrarium, klatce czy podłogowy?
Odpisz
11 listopada 2014, 01:56
jeżyk!!!
Odpisz
10 listopada 2014, 22:33
Odpisz
10 listopada 2014, 23:46
@Flyingseeker: fajny mis, putina?
Odpisz
10 listopada 2014, 21:00
współczuje ._.
Odpisz
10 listopada 2014, 22:46
@ognistyptak555: To jest chyba mały jeż więc nie ukłuje...:)
Odpisz
10 listopada 2014, 22:55
@Pan_Bagietka: to "witam serdecznie..."nie było do odebrania przez czytającego ? 0_o jak mam się nim umyć to zginie
Odpisz
10 listopada 2014, 23:44
@ognistyptak555: No chyba że tak...
Odpisz
10 listopada 2014, 23:09
Witam jestem nowy w Jejach ;p dzienbobry
Odpisz
10 listopada 2014, 23:40
@KremNaHemoroidy: Fajny nick
Odpisz
11 listopada 2014, 07:39
@KremNaHemoroidy: wyprany w perwolu*
Odpisz
18 listopada 2014, 00:15
@Macio720: sam byłeś wybrany do rozwodu ! ;c
Odpisz
10 listopada 2014, 23:10
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 listopada 2014, 23:04
szorstka troche:(
Odpisz