Takie rzeczy na Ciebie czekają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2014, 20:16
Byłem tam! Tragicznie się schodzi jeśli boisz się wysokości i stromych schodów ;-;
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 20:22
@Szymon123PL: sry pomyłka widziałem ram coś podobnego
Odpisz
11 listopada 2014, 20:25
@WickedHeart: To jest w Polsce ;-;
Odpisz
11 listopada 2014, 21:06
@Szymon123PL: W Polsce?!
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2014, 21:17
Tak. Mój wuja mieszka w jeleniej górze i jak do niego jeżdżę to zawsze się przejedziemy. Pamiętam to, bo rozpoznałem bo schodach i tych dwóch platformach. Piękny widok. Tylko jak mówię stromo ;-; A i to jest w okolicach jeleniej góry, a nie w jeleniej górze. Chyba :P
Odpisz
11 listopada 2014, 21:19
No i tam są też urządzane wspinaczki ^^ Nigdy się nie wspinałem, ale fajnie popatrzeć jak ktoś się wspina :P
Odpisz
12 listopada 2014, 13:13
@Szymon123PL: To są Teplice Nad Metuji. W Czechach.
Odpisz
12 listopada 2014, 14:06
@LaysPaprykowe: >.< to nie w czechach
Odpisz
13 listopada 2014, 14:08
@Szymon123PL: Teplice są w Czechach sprawdź se <.>
Odpisz
13 listopada 2014, 14:21
@Szymon123PL: twój avek to kot samojebca?
Odpisz
13 listopada 2014, 14:36
@Szymon123PL: To jest w Czechach
Odpisz
13 listopada 2014, 16:58
@Szymon123PL: to nie jest w polsce (wiem bo byłem w tym co masz na mysli koło jeleniej góry gdzieś to jest ale koniec schodów jest po 2 stronie i była kiedyś jeszcze kładka na tą mniejszą górkę to się jakoś sokoliki czy jak nazywa) to na obrazku jest w czechach
Odpisz
16 listopada 2014, 00:08
@Macio720: Tak, a co?
Odpisz
16 listopada 2014, 00:10
@santana2002: AAAAAAAaaaaa.... No chyba, że tak. Dziękuję, że mnie poprawiłaś. PS. Mój wuja na to mówi cycki lorobrygidy xD Bo są dwie góry koło siebie i tak jakoś mówi wraz z moją ciocią i kuznkami :D
Odpisz
16 listopada 2014, 07:25
@Szymon123PL: nic ok
Odpisz
16 listopada 2014, 12:23
@Szymon123PL: kuzynkami*
Odpisz
20 listopada 2014, 16:05
@Szymon123PL: HAHA dobre
Odpisz
29 października 2022, 20:59
@LaysPaprykowe: Byłem tam. Nie dla akrofobów jak ja.
Odpisz
12 listopada 2020, 09:00
Ja siedzę na krześle
Odpisz
9 września 2019, 21:34
Wole inne rzeczy
Odpisz
30 września 2018, 17:41
nie bo, leżę na łóżku z fonkiem w ręcę
Odpisz
28 sierpnia 2018, 23:16
je**ć sokolik
Odpisz
13 lutego 2017, 17:42
Nie dam się manipulować! Przeglądam na telefonie
Odpisz
9 czerwca 2015, 21:19
well... my life is boring as fuck
Odpisz
12 listopada 2014, 19:30
1.Byłam tam
3.Nie siedzę przy kompie tylko przy telefonie
Odpisz
13 listopada 2014, 14:15
@Lady1000000: A gdzie punkt 2?
Odpisz
14 listopada 2014, 17:16
@krolok1875: Sorry, matma nie jest moją mocną stroną
Odpisz
13 listopada 2014, 17:29
tylko zapłać abym mogła tam pojechać >.<
Odpisz
13 listopada 2014, 15:52
słaba grafika
Odpisz
13 listopada 2014, 15:51
i dzięki temu żyje:3
Odpisz
13 listopada 2014, 15:20
tak :)
dzięki temu nie złamie sobie nogi :)
Odpisz
12 listopada 2014, 13:13
Oczywiscie, przeciez 250 lvl sam sie nie wyexpi :V
Odpisz
13 listopada 2014, 14:14
@saskacz: Nuuu, Tibia wciąga :v
Odpisz
13 listopada 2014, 15:03
Raczej serwery prywatne Metina :] (Te czasy gdy nienawidzilem privow....)
Odpisz
13 listopada 2014, 15:08
@saskacz: Metin moim Bogiem, Tibia nałogiem.
Odpisz
13 listopada 2014, 14:43
Żeby jeszcze ktoś mi to opłacił lub na to zaprosił to bym pojechał a nie że "takie rzeczy na ciebie czekają ... a ty siedzisz na kompie". Nie każdy jest taki leniwy.
Odpisz
13 listopada 2014, 14:04
sorry. ja na telefonie
Odpisz