Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar buttie_cullen

19 listopada 2014, 10:43

Ja tak pisałam .-. Z tym że ja rzeczywiście byłam dojrzalsza od rówieśników. Dlatego dzisiaj nikogo nie oceniam po wieku.

Avatar minszeff

8 kwietnia 2015, 23:02

@buttie_cullen: mam tak samo

Avatar
MaciekzPolski

14 listopada 2014, 15:42

A ja... ja lubię oglądać obrazki ;-;

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 23:01

Wku*wiają mnie ludzie, którzy oceniają mnie po moim wieku a i tak zachowują się dziecinniej niż ja.

Avatar rakso132

14 listopada 2014, 14:01

Przekleństwo dodało ci jakieś 10 lat co najmniej.

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2014, 14:06

@rakso132: Błogosławieństwo* śmiertelniku.

Avatar kotouakk

13 listopada 2014, 18:18

Ja mam 12 lat ;_;

Avatar Fantie

13 listopada 2014, 18:53

@kotouakk: Wiem cos o tym...

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 23:04

@Fantie: Znam ten ból...

Avatar Omeg12

13 listopada 2014, 18:15

A może faktycznie jest? Są dziecinni dorośli i są dojrzałe dzieci. Z czego tu się śmiać?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar gelo1238

13 listopada 2014, 21:47

@Omeg12: Też jestem całkiem dojrzały jak na swój wiek.

Avatar amekninja555

13 listopada 2014, 22:46

@Omeg12: Co nie zmienia faktu, że jeśli nie masz osiemnastki nawet kropelki nie dostaniesz. P:

Avatar Aracz

13 listopada 2014, 19:48

Ci w wieku 12 lat zazwyczaj są w miarę dojrzali. Gorzej robi się w wieku 13-14 lat, bo gimbusieją xD (napisał gimbus).

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 19:05

Do wszystkich na dole.

Huehuehueheuehuehue macie 12 lat, dzieci! >:>

Avatar kulujulu

13 listopada 2014, 18:48

Nie żeby coś... Ale ja w tym wieku w internecie jak mówiłem ludziom, że mam 12 lat, twierdzili, że kłamię... Ja nie byłem dojrzały, ja byłem po prostu ogarnięty ;-; Bardziej niż teraz ;-;

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 18:55

@kulujulu: To samo xD

Avatar nati0911

13 listopada 2014, 18:09

Ja mam 12 lat i nie każdy tak mówi.
To denerwujące , że często nasz wiek jest wyśmiewany.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 18:49

@kulujulu: miałA ale no... co ten cholerny wiek 12 lat ludziom zrobił?!

Avatar kulujulu

13 listopada 2014, 18:51

Ja tam nie wiem, nie naśmiewam się z wieku tylko idiotyzmu.

Avatar Lord_Nailock

13 listopada 2014, 18:16

U mnie w szkole ci co mają 12 lat już myślą o miłości zamiast sobie pograć w kosza lub coś...przecież ten wiek jest idealny do trenowania ponieważ zaczyna się przechodzić mutację a oni zamiast tego zajmują się jakimś gównem.

Avatar Stillgrave

13 listopada 2014, 18:15

mam 34lata- ale wszystkich okłamuję że mam 16 :^ co zrobić...

Avatar Kubox123456

13 listopada 2014, 18:04

Mam 11 lat i jestem już prawie dorosły, zostało mi 7 lat. (To tylko dla żartu, nie mam 11 lat tylko 9 lat)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar DeadExtreme

13 listopada 2014, 19:13

@jacek1s: Jeśli każdy uwierzył by ci w to, że masz 15 lat... I byś powiedział, że masz 10lat... i potem jeszcze, że masz 25... To w jaki wiem by wierzyli?

Avatar jacek1s

13 listopada 2014, 19:24

@DeadExtreme: Że mam 15 bo mam na profilu xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Młodzi gniewni

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka