Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2023, 15:29
Słabo mi patrząc na to.
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:45
mi tak samo
Odpisz
12 listopada 2014, 20:22
Albo źle wbita igła albo nie trzymał zgiętej ręki (z plastrem ;P) po oddawaniu krwi i krew się chyba wylała z żyły
Odpisz
12 listopada 2014, 20:41
@Lacoste: Ja miałem , źle wbiła nie mogłem zginać ręki przez 2 tygodnie....
Tylko że miałem większe prawie ponad biceps... i prawie do nadgarstka...
Odpisz
12 listopada 2014, 22:48
@Lacoste: nie trzyma się ręki zgietej, tylko wyprostowaną i uciska miejsce wkłucia.
Odpisz
13 listopada 2014, 13:53
@Vaamos: ja zamiast uciskać zginam z wacikiem i jest normalny efekt
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:16
@Lacoste: Sory że tak późno ale PJONA!
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:57
@Kivera: *PÓŹNA PJONA ALE ZAWSZE LEPSZA OD PJONY KTÓREJ NIE MA * ;D
Odpisz
4 czerwca 2017, 01:05
@Lacoste: Piona!
Odpisz
12 listopada 2014, 20:06
Ktoś powiedział,że będzie fajnie ? ;]
Odpisz
14 listopada 2014, 07:47
@Flawless: twój awek
Odpisz
14 listopada 2014, 16:03
@legend77: co mój avek ;] ? :P
Odpisz
14 listopada 2014, 21:02
@Flawless: powiedział twój awek ,, będzie fajnie "
Odpisz
14 listopada 2014, 21:09
@legend77: wait,wait...WTF ?
Odpisz
13 listopada 2014, 21:34
fajne oddawanie krwi
Odpisz
13 listopada 2014, 15:52
Też tak miałam... siniak przez 2 tygodnie ;-;
Odpisz
13 listopada 2014, 13:16
Ale z tego co mi wiadomo za oddanie krwi jest jeden dzień zwolnienia, czekolada i wszelkiej maści badania za które trzeba normalnie płacić
Odpisz
12 listopada 2014, 21:55
Ebola is coming!
Odpisz
12 listopada 2014, 21:29
coś pielęgniarka krzywo wbiła ci igłę...
Odpisz
12 listopada 2014, 21:27
No ale... Czekolady ;)
Odpisz
12 listopada 2014, 21:27
No ale nie dresiarzom!
Odpisz
12 listopada 2014, 21:20
buzię widze w tym raniu!
Odpisz
12 listopada 2014, 20:05
gówno prawda takie coś się nie zrobi od oddawania krwi chyba że igłę młotem wbijali -.-
Odpisz
12 listopada 2014, 20:17
@wojtek_9711: pielęgniarka nie mogła znaleźć żyły :v
Odpisz
12 listopada 2014, 20:42
@wojtek_9711: Miałem tak , więc wiem że to jest możliwe...
Odpisz
12 listopada 2014, 20:24
ukłuią cię raz a nie 6 mówili
Odpisz
12 listopada 2014, 20:10
Od kiedy fajne>? Oddawanie swojej własności nie może być fajne samo z siebie. Jedynie wynik tego może być zadowalający czyli: zwolnienie z lekcji/pracy, cukierasy, pomoc innym etc.
Odpisz
12 listopada 2014, 20:18
@Mnich1: I naklejka "dzielny pacjent" :>
Odpisz