I pamiętaj - klucz zostaw w domu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ikony
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2014, 16:31
jakaś kobieta przez to umarła
Odpisz
30 maja 2016, 16:54
@Henzej: Jak? ;--;
Odpisz
3 stycznia 2017, 15:06
@gabisoch: tężec
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:48
Pas cnoty ? Nawet dobrze.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:05
13 lat i chłopak ?
Eh ta dzisiejsza młodzież...
Odpisz
12 listopada 2014, 16:07
@Vader0PL: Co w tym złego?
Odpisz
12 listopada 2014, 16:09
@Vader0PL: O tak, przecież kiedyś było lepiej. 13latka to już powinna się przygotowywać do rodzenia dzieci, nie mówiąc już o zamążpójściu [sarkazm]. A tak na serio, jeśli myślisz, że kiedyś łączyło się w pary jak się miało jakieś 18 lat, to spytaj mamy albo babci jak było naprawdę.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:11
@siemek22: Jak będziesz w moim wieku to zrozumiesz.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:11
Nie ma dziewczyny i mama mu powiedziała że spotykać się z kimś można od 40 lat.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:12
chodziło mi o to by wzięła się do nauki...
Odpisz
12 listopada 2014, 16:13
@Noodie: Czytaj dalej me komentarze noodie.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:13
@Vader0PL: Zgaduję, że on jest starszy od ciebie.
Zawsze, ZAWSZE w tym wieku zaczynają tworzyć się związki.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:13
@Vader0PL: Ale nauka i chodzenie na randki nie kolidują ze sobą. :)
Odpisz
12 listopada 2014, 16:13
@Noodie: To mnie rozweseliłeś xD
Odpisz
12 listopada 2014, 16:15
Ten twój sarkazm jest tak właściwie prawdą, jeśli chodzi o dawne czasy, ale takie BARDZO DAWNE. :D
Odpisz
12 listopada 2014, 16:25
@Vader0PL: ja miałam chłopaka jak miałam 5 lat i w przedszkolu byłam
Odpisz
12 listopada 2014, 16:56
Zrobił ci krzywdę?
Odpisz
12 listopada 2014, 17:05
Na pewno zrobił przecież nie mogła się uczyć!
Odpisz
12 listopada 2014, 17:18
@Vader0PL: Ja w wieku 8 lat miałem dziewczynę, i mam ją do dziś.
Odpisz
12 listopada 2014, 18:25
@Vader0PL: połowa mojej starej klasy już w 4 klasie miała dziewczyne/chłopaka.
Odpisz
13 listopada 2014, 14:28
@popek9001: W mojej klasie też w 4 tak było a niektóre koleżanki mówiły że jestem dziwna bo nie mam chłopaka ;_;
Odpisz
13 listopada 2014, 17:02
@Vader0PL: co ty nie wiesz? chłopaka/dzieczyna można mieć od obojętnego roku, ale ŻONĘ lub MĘŻA od 18.
Odpisz
13 listopada 2014, 17:30
@kajtekk: to wiem ale ja w ich wieku się ścigałem.
Odpisz
13 listopada 2014, 20:31
@Vader0PL: co ty? kujon jesteś!
Odpisz
14 listopada 2014, 14:06
@wani150: Nie jestem kujonem.
Odpisz
14 listopada 2014, 14:08
nie...
Odpisz
16 listopada 2014, 18:26
@Vader0PL: to nie pisz takich rzeczy :3
Odpisz
17 listopada 2014, 13:55
@wani150: Ok.
Odpisz
17 listopada 2014, 19:53
@Vader0PL: nie wiedziałam że ktoś mnie posłucha XD
Odpisz
16 listopada 2014, 16:23
lol
Odpisz
12 listopada 2014, 18:32
Piżamkę?
Odpisz
12 listopada 2014, 17:13
Pas Cnoty :D
Odpisz
12 listopada 2014, 16:49
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2014, 16:01
Gdzie kupiłaś?
Odpisz
12 listopada 2014, 16:04
@SweetieBelle: Brzydota z zewnątrz to nie problem :P
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2014, 16:06
@jacek1s: dla 13 latki zawsze znajdzie się problem :P
Odpisz
12 listopada 2014, 16:06
@SweetieBelle: najpierw było że grubo w tym wygląda
Odpisz
12 listopada 2014, 16:08
@Vader0PL: Wiem. ale teraz jest "Gdzie kupiłaś?" więc już nie ważne.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:10
@SweetieBelle: Muszą znajdować problemy żeby później je ktoś dowartościowywał :P Muszą narzekać że są brzydkie, grube, blade etc. żeby wszyscy je chwalili xD
Odpisz
12 listopada 2014, 16:13
@jacek1s: Tak ^c^ Znam to.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:24
@SweetieBelle: Ode mnie, 15 zł za sztuke
Odpisz
12 listopada 2014, 16:35
@Kubox123456: Coś za tanio... Co ty mi tu próbujesz wcisnąć? XD
Odpisz
12 listopada 2014, 16:46
@SweetieBelle: Z plastiku i bez klucza.
Odpisz
12 listopada 2014, 16:34
ochronę przeciw gw**cicielską
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2014, 16:20
Sutannę.
Odpisz