memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 marca 2017, 19:14
Mógł oddać ten różowowłosej. Nie mam ku*wa zielonego pojęcia czemu jej tego nie dał.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:28
Nazwał go "mistrzem miecza" daje mu Mjolnir
30 czerwca 2015, 12:32
Który odcinek SAO?
2 kwietnia 2015, 09:13
Dawn of war II - true story...
15 listopada 2014, 15:03
Tak samo było w grze Risen 1 wszystko wydawałem w miecza a na koniec do pokonania bossa trzeba było użyć jakiegoś młota nie dało sie zmienić na miecz.
21 lutego 2015, 14:28
@Kamtru: Mnie do dzisiaj wita błąd kiedy chcę włączyć risena. A pojawił się przed zaczęciem walki z tytanem.
15 listopada 2014, 10:09
na prawdę powiedział,coś typu,że nie ma dziewczyny :P a anime to sword art online 2
15 listopada 2014, 10:22
@Mirek01: NU! ja oglądałem na pewnej stronie i on powiedział "nie zainwestowałem ani jednego punktu we władaniu młotami" bo on gada że jest samurajem :D
15 listopada 2014, 10:32
@Fenix12: On nie gada, że nim jest. On jest samurajem...
15 listopada 2014, 10:35
@DeadExtreme: Ok Ok -_-
15 listopada 2014, 16:53
@Fenix12: Ja jak oglądałem, to było "Nie zainwestowałem złamanego punktu w Hammer Skille..." Czy jakoś tak.
15 listopada 2014, 21:40
ahh no właśnie :D
22 grudnia 2014, 18:59
@Mirek01: SAO dwa to nie to z GGO?
16 listopada 2014, 20:27
Ta scena mnie rozwaliła ;d
15 listopada 2014, 18:54
Ło ku*wa! Dzięki za przypomnienie, miałem oglądać nowe odcinki i zapomniałem xD
15 listopada 2014, 17:50
Mam tak samo xd
15 listopada 2014, 15:46
Czy to nie jest z serii SAO ?
15 listopada 2014, 16:51
Tak, jest.
15 listopada 2014, 14:32
hmm.. widze,że jesteś magiem, więc przyjmij ten miecz bohaterze.
15 listopada 2014, 10:45
To uczucie kiedy pokonujesz lochy pełne przeciwników,a na końcu dostajesz broń,która nie odpowiada twojej klasie lub nie masz w niej skilla ;_;
15 listopada 2014, 11:27
albo gorzej ta broń jest gorsza od twojej
15 listopada 2014, 11:26
Biedny Klein :(
15 listopada 2014, 11:20
k*rwa tak jest zawsze... znam ten ból
Edytowano - 15 listopada 2014, 11:15
ani rękawic i pasa.Nie powładasz.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 19:14
Mógł oddać ten różowowłosej. Nie mam ku*wa zielonego pojęcia czemu jej tego nie dał.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:28
Nazwał go "mistrzem miecza" daje mu Mjolnir
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:32
Który odcinek SAO?
Odpisz
2 kwietnia 2015, 09:13
Dawn of war II - true story...
Odpisz
15 listopada 2014, 15:03
Tak samo było w grze Risen 1 wszystko wydawałem w miecza a na koniec do pokonania bossa trzeba było użyć jakiegoś młota nie dało sie zmienić na miecz.
Odpisz
21 lutego 2015, 14:28
@Kamtru: Mnie do dzisiaj wita błąd kiedy chcę włączyć risena. A pojawił się przed zaczęciem walki z tytanem.
Odpisz
15 listopada 2014, 10:09
na prawdę powiedział,coś typu,że nie ma dziewczyny :P a anime to sword art online 2
Odpisz
15 listopada 2014, 10:22
@Mirek01: NU! ja oglądałem na pewnej stronie i on powiedział "nie zainwestowałem ani jednego punktu we władaniu młotami" bo on gada że jest samurajem :D
Odpisz
15 listopada 2014, 10:32
@Fenix12: On nie gada, że nim jest. On jest samurajem...
Odpisz
15 listopada 2014, 10:35
@DeadExtreme: Ok Ok -_-
Odpisz
15 listopada 2014, 16:53
@Fenix12: Ja jak oglądałem, to było
"Nie zainwestowałem złamanego punktu w Hammer Skille..."
Czy jakoś tak.
Odpisz
15 listopada 2014, 21:40
ahh no właśnie :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:59
@Mirek01: SAO dwa to nie to z GGO?
Odpisz
16 listopada 2014, 20:27
Ta scena mnie rozwaliła ;d
Odpisz
15 listopada 2014, 18:54
Ło ku*wa! Dzięki za przypomnienie, miałem oglądać nowe odcinki i zapomniałem xD
Odpisz
15 listopada 2014, 17:50
Mam tak samo xd
Odpisz
15 listopada 2014, 15:46
Czy to nie jest z serii SAO ?
Odpisz
15 listopada 2014, 16:51
Tak, jest.
Odpisz
15 listopada 2014, 14:32
hmm.. widze,że jesteś magiem, więc przyjmij ten miecz bohaterze.
Odpisz
15 listopada 2014, 10:45
To uczucie kiedy pokonujesz lochy pełne przeciwników,a na końcu dostajesz broń,która nie odpowiada twojej klasie lub nie masz w niej skilla ;_;
Odpisz
15 listopada 2014, 11:27
albo gorzej ta broń jest gorsza od twojej
Odpisz
15 listopada 2014, 11:26
Biedny Klein :(
Odpisz
15 listopada 2014, 11:20
k*rwa tak jest zawsze... znam ten ból
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2014, 11:15
ani rękawic i pasa.Nie powładasz.
Odpisz