Czasem nie mogę się powstrzymać...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2015, 11:47
Zabiłać ją!!! Piep**ony wampir!!!!
Odpisz
15 listopada 2014, 14:54
teraz wyobraż sobie że takie coś przyjdzie do was w nocy :D
Odpisz
3 marca 2015, 16:06
@popek9001: mother of god
Odpisz
16 listopada 2014, 18:38
mój pomysł XD
Odpisz
15 listopada 2014, 14:23
dlaczego wszyscy się tak jarają tą nutellą ? ja tam za nią nie przepadam :P
Odpisz
15 listopada 2014, 14:26
@Mirek01: Ja też jej nie lubię. Jest za słodka i zamulająca. No i wygląda jak kał.
Odpisz
15 listopada 2014, 14:35
@Mirek01: racja
Odpisz
16 listopada 2014, 01:08
@Mirek01: za granicą, np. we Włoszech to coś na miarę Coca-Coli. Na każdym rogu sprzedają naleśniki z Nutellą
Odpisz
15 listopada 2014, 14:59
Tak sobie patrzę na ten obrazek i myślę, że...CHCE MI SIE NUTELLI!!!
Odpisz
15 listopada 2014, 14:48
ja w ogóle nie jem słodyczy.
Odpisz
15 listopada 2014, 14:14
Jak zje jej się za dużo to chce się rzygać :D
Odpisz
15 listopada 2014, 14:04
no dokładnie gadasz z pustym słoikiem -.- ...
Odpisz
15 listopada 2014, 14:06
@wojtek_9711: To nie byle jaki słoik, to słoik po Nutelli.
Odpisz