Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2014, 11:07
Tylko że dobra kurtka to 500-700 zł
Odpisz
15 listopada 2014, 13:26
@chojnek: Kupisz za 100-300 o ile będziesz o nią dbał też ci kilka lat posłuży.
Odpisz
2 grudnia 2014, 18:14
@as13zx: za 300 zl nie kupisz skorzanej kurtki tylko ze skaji czyli sztucznej skory
Odpisz
5 grudnia 2014, 16:04
@chojnek: Tak, ale i tak będzie całkiem dobrze trzymać.
Odpisz
14 listopada 2014, 16:11
Ja tak samo myślałam o glanach i martensach :D 100% prawda!
Odpisz
14 listopada 2014, 16:12
@buttie_cullen: Myliłaś się :c
Odpisz
14 listopada 2014, 16:14
@Kubox123456: Czemu? Glany i martensy są za**biste!
Odpisz
14 listopada 2014, 16:47
@buttie_cullen: Bo ja wiem? Nosiłem kiedyś glany i szczerze mówiąc wolę jakieś adidasy :D
Odpisz
14 listopada 2014, 16:52
@buttie_cullen: Karolino! Widzą me oczy, i śmiem twierdzić, iż niedoinformowanym całkowicie dzieckiem Bożym jesteś! Potrzebujesz wiedzieć, iż *medieval mode deactivated* Martensy, a raczej Dr. Martens to marka glanów. ;-;
Odpisz
15 listopada 2014, 11:10
@amekninja555: Śmiem twierdzić,że mylisz się, Amadeuszu! Martensy to typ butów o fizyczności innej od glanów-nie mają metalu na czubku, przewyższają glany miękkością, ponad to nie mają zbyt wielkiego ciężaru.
Odpisz
15 listopada 2014, 11:16
@buttie_cullen: A firma STEEL, która również produkuje glany, ma też jeden model, który nazywa się Air Cushion - to dalej są glany, ale lżejsze i bez metalowego noska. Tak samo Martensy - to są takie glany-nie-á'la metal. :x
Odpisz
15 listopada 2014, 12:14
@amekninja555: Ale moje nie są z firmy steel ani dr.martens :x
Odpisz
15 listopada 2014, 12:56
@buttie_cullen: Martensy nie od Dr. Martens?! D:
Odpisz
15 listopada 2014, 13:38
@amekninja555: Podróbki! :D
Odpisz
14 listopada 2014, 16:52
Glany, mundur, skórzana kurtka i jest pięknie :D
Odpisz
14 listopada 2014, 23:06
@as13zx: pięknie a nawet seksownie ;p
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2014, 15:29
Ja mam Ramoneskę, i jest zaj*bista.
Odpisz
14 listopada 2014, 17:04
Ja też, chociaż powoli z niej wyrastam, co mnie smuci :<
Odpisz
14 listopada 2014, 17:09
@Mermeros: Co za problem? Joey Ramone podobno nosił tą samą przez 10 lat.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2014, 19:42
Niby żaden, ale lepiej by wyglądała trochę większa. A tak to są cholernie drogie.
Odpisz
14 listopada 2014, 21:57
@Mermeros: Jak dobrze znajdziesz to za 100 zł kupisz.
Odpisz
14 listopada 2014, 15:14
O matko, jak ja marzę o czarnej skórzanej kurtce... Ale takie to raczej bardziej na chłopaków pasują :/
Odpisz
14 listopada 2014, 16:19
@ola11: Dziewczyna również ładnie w takiej wygląda :)
Odpisz
14 listopada 2014, 16:50
@ola11: Teraz jakiejś skórzanej dla facetów w sklepie to ze świecą szukać, bo większość jest damskich. ;-;
Odpisz
14 listopada 2014, 19:05
@amekninja555: Ale w sklepach są takie bardziej obcisłe (dla kobiet), a ja bym wolała taką, hm, szerszą, luźniejszą. Bo mam taką skórzaną, z tym że czerwoną i strasznie ogranicza ruchy ;)
Odpisz
14 listopada 2014, 15:01
A ja tak myślałem podobnie, tyle, że o glanach... I miałem rację!
Odpisz
14 listopada 2014, 15:02
@amekninja555: Ciebie nie stać na glany, biedaku.
Odpisz
14 listopada 2014, 15:11
Na Steel z RocKMetalShop to nie, ale na coś taniego z Allegro - owszem. c:
Odpisz
14 listopada 2014, 15:11
@amekninja555: Glany sa brzydkie, skórzane kurtki też ;-;
Odpisz
14 listopada 2014, 15:14
@amekninja555: Glany są zbyt mainstreamowe :P
Odpisz
14 listopada 2014, 15:15
@amekninja555: Chciałbym mieć kiedyś glany.
Ps. Ile na nie wydałeś?
Odpisz
14 listopada 2014, 15:17
@VanQuisch: Około 75 zł z wysyłką. c:
Odpisz
14 listopada 2014, 15:18
@jacek1s: Ty też jesteś brzydki, bo masz skórę na sobie. ;-;
Odpisz
14 listopada 2014, 15:19
@jacek1s: a myślałam, że cię znam ;-; z takim gustem muzycznym nie kochać glanów?
Odpisz
14 listopada 2014, 15:22
@slenderr: Glany w zime spoko, ale jak się chodzi w tym przez wiosnę, lato, jesień i zimę to nie bardzo xD
Odpisz
14 listopada 2014, 15:22
@amekninja555: Opowiem kawał: Czym się różni żyd od dywanu? Że po dywanie nie przeszedł byś w glanach. xD
Odpisz
14 listopada 2014, 15:49
@jacek1s: Racja
Odpisz
14 listopada 2014, 16:00
@jacek1s: W sumie na późną jesień są całkiem spoko.
Odpisz
14 listopada 2014, 16:02
@jacek1s: skąd wiesz jak to jest? masz glany?
Odpisz
14 listopada 2014, 17:34
@slenderr: A co to ma do rzeczy? xd
Odpisz
14 listopada 2014, 18:03
@jacek1s: W glanach da sie chodzić prawie cały czas, ja w moich 20stkach z ćwiekami chodziłem nawet czasem w lecie jak nie było takiego mega upału
Odpisz
14 listopada 2014, 18:39
Skąd ta mowa nienawiści?
Odpisz
14 listopada 2014, 18:42
@amekninja555: Ja tam glanów nie lubię,chyba,że do miażdżenia łbów moich wrogów to rozumiem ale tak codziennie to nie za bardzo... :I
Odpisz
14 listopada 2014, 19:03
To był żart :x
Odpisz
14 listopada 2014, 17:52
mam jedną
Odpisz