Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Buras

31 stycznia 2015, 20:55

Są pogłoski, że przeżył i był w Argentynie

Avatar Ajgorak

18 lipca 2018, 16:51

@Buras: Przypomnienie

Avatar
Konto usunięte

24 października 2015, 20:27

wygląda jak amerykański premier z lat sześćdziesiątych. ..

Avatar lismenek

16 listopada 2014, 10:00

kto to jest ten po prawej

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

16 listopada 2014, 11:05

@lismenek: Hitler bez wąsów w kolorach.

Avatar lismenek

20 listopada 2014, 15:09

@Chrzaszcz_Trzcinowy: a ten po prawej nie istnieje ???

Avatar MrStick

17 stycznia 2015, 18:18

@lismenek: Istnieje, mieszka na islandi i ma się dobrze.

Avatar lismenek

18 stycznia 2015, 09:05

@MrStick: hahaahahahah xd :D

Avatar Szymon123PL

Edytowano - 16 listopada 2014, 00:20

Hitler się nein zgadza!

Avatar Mewtwo1

15 listopada 2014, 20:10

I wszystko nabrało kolorów. :D

Avatar Deshi

Edytowano - 15 listopada 2014, 19:54

LOL racja a może to Hitler bez wąsa 0_0

Avatar Michalwi

15 listopada 2014, 19:40

znalazłem 2 Bo Hitler ma na krawacie ZNak nazisty (Czy jakos tak) I wąsik i to znalazlme!!!

Avatar Aracz

15 listopada 2014, 19:53

@Michalwi: To jest orzeł Rzymski. Hitler miał obsesję na punkcie Imperium Rzymskiego, więc sobie zapożyczył ten znak dla nazioli.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2014, 19:23

1 wąsik a tyle zmienia xD

Avatar Znajomy22

15 listopada 2014, 19:14

I o 20 lat młodziej ;)

Avatar mrklorens

15 listopada 2014, 19:07

reinkarnacja istnieje

Avatar oskare117

13 listopada 2014, 20:16

Troche jak Sikorski XD

Avatar Piotresiek

13 listopada 2014, 22:22

@oskare117: Weź nie obrażaj tak Adolfa.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2014, 19:49

@oskare117: Adolf przynajmniej coś w życiu osiągnął, a ty się z niego bezczelnie nabijasz :<

Avatar oskare117

15 listopada 2014, 21:10

Nie nabijam a tylko wypowiadam, swoje myśli , a swoją drogą to masz troche racje ale troche...

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2014, 21:35

@oskare117: ja se tylko żartuje :P ciekawy byłem jak wszyscy zareagują na taki komentarz, jak widzę niektórzy zbyt poważnie... (nie to że mówię o tobie)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: KubaKubowski

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka