Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2015, 20:55
Są pogłoski, że przeżył i był w Argentynie
Odpisz
18 lipca 2018, 16:51
@Buras: Przypomnienie
Odpisz
24 października 2015, 20:27
wygląda jak amerykański premier z lat sześćdziesiątych. ..
Odpisz
16 listopada 2014, 10:00
kto to jest ten po prawej
Odpisz
16 listopada 2014, 11:05
@lismenek: Hitler bez wąsów w kolorach.
Odpisz
20 listopada 2014, 15:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: a ten po prawej nie istnieje ???
Odpisz
17 stycznia 2015, 18:18
@lismenek: Istnieje, mieszka na islandi i ma się dobrze.
Odpisz
18 stycznia 2015, 09:05
@MrStick: hahaahahahah xd :D
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2014, 00:20
Hitler się nein zgadza!
Odpisz
15 listopada 2014, 20:10
I wszystko nabrało kolorów. :D
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2014, 19:54
LOL racja a może to Hitler bez wąsa 0_0
Odpisz
15 listopada 2014, 19:40
znalazłem 2 Bo Hitler ma na krawacie ZNak nazisty (Czy jakos tak) I wąsik i to znalazlme!!!
Odpisz
15 listopada 2014, 19:53
@Michalwi: To jest orzeł Rzymski. Hitler miał obsesję na punkcie Imperium Rzymskiego, więc sobie zapożyczył ten znak dla nazioli.
Odpisz
15 listopada 2014, 19:23
1 wąsik a tyle zmienia xD
Odpisz
15 listopada 2014, 19:14
I o 20 lat młodziej ;)
Odpisz
15 listopada 2014, 19:07
reinkarnacja istnieje
Odpisz
13 listopada 2014, 20:16
Troche jak Sikorski XD
Odpisz
13 listopada 2014, 22:22
@oskare117: Weź nie obrażaj tak Adolfa.
Odpisz
15 listopada 2014, 19:49
@oskare117: Adolf przynajmniej coś w życiu osiągnął, a ty się z niego bezczelnie nabijasz :<
Odpisz
15 listopada 2014, 21:10
Nie nabijam a tylko wypowiadam, swoje myśli , a swoją drogą to masz troche racje ale troche...
Odpisz
15 listopada 2014, 21:35
@oskare117: ja se tylko żartuje :P ciekawy byłem jak wszyscy zareagują na taki komentarz, jak widzę niektórzy zbyt poważnie... (nie to że mówię o tobie)
Odpisz