Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kolikon

16 listopada 2014, 18:41

Pierwsze takie dobre od tyłu :D

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2014, 18:39

da ktoś oryginał?

Avatar volf360

16 listopada 2014, 16:55

od tyłu jest jeszcze lepsze XD

Avatar Henzej

16 listopada 2014, 16:00

prince of persia?:P

Avatar Wikta5

14 listopada 2014, 01:43

Latający stół XD

Avatar Valkyr1024

13 listopada 2014, 20:20

Prawda jest taka, że to cofnięty gif zamiast normalnie być

Avatar albert856

13 listopada 2014, 21:04

@Valkyr1024: wow! nie wiedziałem

Avatar konbed

13 listopada 2014, 21:51

@Valkyr1024: nieeeeee!!! on używa mocy ''dżedaj'' żeby wszystko postawić na swoim miejscu

Avatar Valkyr1024

14 listopada 2014, 17:06

@konbed: Moc nawet w realnym życiu nie istnieje, a to jest fizycznie niemożliwe

Avatar konbed

14 listopada 2014, 17:20

@Valkyr1024: nowy w internetach?

Avatar konbed

14 listopada 2014, 17:21

@Valkyr1024: hahaha! mój ash roziebie twoją valkirie >:D

Avatar Valkyr1024

14 listopada 2014, 17:26

@konbed: Nowe konto, a jeja oglądałam gdzieś tak 2012, a konto miałam brata

Avatar Valkyr1024

14 listopada 2014, 17:27

@konbed: Niby jak?

Avatar konbed

14 listopada 2014, 17:29

@Valkyr1024: tak, że...w sumie nie gram już w to gówno

Avatar Valkyr1024

14 listopada 2014, 17:33

@konbed: Haha! Wygrałam! Ja gram jeszcze w to i jest za**biste. Mam tam nawet kolegów, nobie nie znający się.

Avatar konbed

14 listopada 2014, 21:29

@Valkyr1024: szczerze mówiąc nie marnuje czasu na gry -,-
zwykle rysuję, piszę, albo siedzę z ziomami

Avatar Flawless

16 listopada 2014, 15:38

@Valkyr1024: oooo bez kitu nie wiedziałem dzięki sherlocku ! ;]

Avatar VanQuisch

Edytowano - 16 listopada 2014, 19:50

@Valkyr1024: W fizyce oznaczamy moc jako ,,F". Jakby co.

Avatar Valkyr1024

18 listopada 2014, 22:51

@VanQuisch: Nie chodziło mi o to. Jakby co

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie są aż takie pyszne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka