Nie gwiżdże się w teatrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Damy radę
Dwa oblicza
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Przerwa na herbatkę
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2014, 21:35
Życie to jest teatr, mówisz do mnie, opowiadasz
Maski coraz inne, coraz mylne się nakłada
Życie to zabawa, życie to jest taka gra
Przy otwartych i zamkniętych drzwiach
To jest gra!
Życie to nie teatr, ja ci na to odpowiadam
Życie to nie tylko kolorowa maskarada
Życie tym piękniejsze i ważniejsze jest
Blednie przy nim wszystko, blednie przy nim sama śmierć
Ty i ja - teatry to są dwa! To są dwa,
Ty - ty prawdziwej nie uronisz łzy.
Ty najwyżej w górę wznosisz brwi.
Lecz nie zaraźliwy jest Twój śmiech
Bo ty grasz!
Ja - Cały zbudowany jestem z ran,
duszę na ramieniu ciągle
Lecz gdy śmieje się, to ze mną też cały świat
Dzisiaj bankiet u artystów, ty się tam wybierasz
Gości będzie dużo, nieprzystępna tyraliera
Tańce, alkohole, pewnie flirty będą też
Potem drzwi otwarte zamkną się
No i cześć!
Wpadnę tam na chwilę, zanim spuchnie atmosfera
Wódki dwie wypiję, potem cicho się pozbieram
Wyjdę na ulicę, przy fontannie zmoczę łeb
Wyjdę na przestworza, przecudowny stworzę wiersz
Ty i ja - teatry to są dwa! To są dwa
Ty - ty prawdziwej nie uronisz łzy.
Ty najwyżej w górę wznosisz brwi.
Lecz niezaraźliwy jest twój śmiech.
Bo ty grasz!
Ja - Cały zbudowany jestem z ran,
duszę na ramieniu ciągle mam.
Lecz gdy śmieje się, to ze mną też cały świat.
Ja...
Odpisz
15 listopada 2014, 22:38
A grają w nim komedię :3
Odpisz
15 listopada 2014, 23:15
@Agent00Kurczak: Chyba raczej horror erotyczny.
Odpisz
16 listopada 2014, 02:01
@VanQuisch: hehe, nie, ić stont.
Odpisz
15 listopada 2014, 23:17
Trochę pedał ten co gwiżdże :/
Odpisz
15 listopada 2014, 21:46
LOL
Odpisz