Wielka miłość do My Little Pony...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Młodzi gniewni
Tacy to pożyją
Trochę to nie fair wobec pozostałych
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2025, 17:11
Nie spełniło się, wyszła piąaka i znów są gówniane
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:39
@Konto usunięte: ja nie odpisuje na komentarze sprzed 6 miesięcy. Odpisuje na takie sprzed 6 lat
Odpisz
23 listopada 2014, 14:47
Taka przyszłość? Not on my watch.
Odpisz
30 lipca 2016, 13:49
@FD_God: Dla mnie cool będzie przyszłość.
Odpisz
30 lipca 2016, 15:13
@Fluttershy66: Na całe szczęście od napisania tego posta minęło sporo czasu i taka przyszłość już nie zaistnieje, inne rzeczy na szczęście stały się pseudo popularne.
Odpisz
30 lipca 2016, 15:53
@FD_God: Szkoda😢😢😢.
Odpisz
17 września 2016, 21:48
@Fluttershy66:
Odpisz
28 października 2018, 07:50
@Masellko: Me too
Odpisz
28 października 2018, 07:50
O nie... Tylko nie My Little Pony... Doprowadzają mnie do szału i wymiotów, w skrajnych przypadkach oba jednocześnie.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 12:41
Posąg Dashie :3
Odpisz
17 sierpnia 2018, 13:19
@Kasandra20: Witam
Odpisz
17 sierpnia 2018, 13:29
@PAtrycjaX: Hej
Odpisz
17 sierpnia 2018, 13:56
@Kasandra20: Ja życie mija?
Odpisz
17 sierpnia 2018, 14:37
@PAtrycjaX: Dobrze, a tobie?
Odpisz
17 sierpnia 2018, 14:56
@Kasandra20: Też dobrze
Odpisz
18 sierpnia 2017, 19:54
Fluttershy ma kanał wraz z Vannamelon polecam ale po angielsku
Odpisz
16 listopada 2017, 16:51
@WolfieTheGamer: SZYBKOOOOOOO
Odpisz
16 listopada 2017, 18:34
CO SZYYBKO?!
Odpisz
16 listopada 2017, 18:43
@WolfieTheGamer: NA KANAŁ
Odpisz
16 listopada 2017, 18:45
MOGE DAĆ LINKA DO KANAŁU JESLI CHCESZ
Odpisz
19 kwietnia 2018, 19:45
@WolfieTheGamer: no daj
Odpisz
23 listopada 2014, 14:38
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 15:24
@elementiro: A nie.
EDIT: CO JEST Z TYMI KOMENTZRZAMI OBRAZKOWYMI, czemu nie mogę dodać
Odpisz
23 listopada 2014, 16:02
yyyyy. bo nie dodałeś ziemniaków do klopsów. jak dodasz zjem cię!
Odpisz
23 listopada 2014, 19:05
komentarze obrazkowe muszą być puste, czyli nie można dołączyć do nich tekstu, czyli również nie mogą być odpowiedzią. (bo wtedy musi być dołączone "@nick:")
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 21:07
@elementiro: O popatrz, tu jest tekst, a tu obrazek. V PS. Jest to też odpowiedź.
EDIT: Nevermind?
Spróbuję jeszcze raz.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 21:09
@elementiro: HAHA I CO TERAZ PANIE MĄDRALO?
Odpisz
23 listopada 2014, 21:24
Jak?! Ucz mnie, mistrzu! *_*
Odpisz
24 listopada 2014, 13:24
@elementiro: A tak
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:31
Kto normalny to lubi? dziwny jesteś '-'
Odpisz
7 kwietnia 2015, 17:02
@SzarusiaSparkle: Kto normalny odpisuje na komentarz który ma prawie 6 miesięcy?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:11
hehe ja
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:05
@SzarusiaSparkle: Ja tez.
Odpisz
7 marca 2017, 13:27
@MlKicia: Ja z przed więcej.
Odpisz
30 marca 2017, 15:49
@SzarusiaSparkle: elo
Odpisz
30 marca 2017, 15:51
@rafal603: Ano witam.
Odpisz
4 września 2016, 09:56
Like..
Odpisz
1 września 2016, 12:30
Rainbow Wolności .-.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 11:36
Lubię te całe "MLP" ale te wszystkie 'brony"...
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2015, 09:31
Stwórzmy armię!Za je*iemy konie!Kto jest ze mną!!!
Odpisz
Edytowano - 20 października 2015, 14:54
@Henzej: Z Pseudo-poniaczami (Którzy robią z tego Rule 34.. Bo tylko do dziewczynek które to lubią nie mam problemu, bo to dla nich jest. ) najlepiej do komory gazowej.
"A mówili że tamte Niemieckie obozy w Polsce na nic się nie przydadzą"
Odpisz
20 października 2015, 15:28
@FreezyPop: Sam do,nuch nic nie mam, a nawet sam kiedyś byłem brony, ale to co się dzieje to przesada. Każda postać z gry jest sponiaczona, prawie każdy piosenkarz jest sponiaczony. Obojętnie co wpiszę to znajduję kucyki...
Odpisz
20 października 2015, 20:23
@Henzej: To wpisz swoje Imie i napisz do niego "The Hedgehog" ( O ile ono też jest używane w Angielsko-języcznych krajach )
Odpisz
27 maja 2015, 15:23
Co z tym światem
Odpisz
23 listopada 2014, 17:18
Nie lubię tego. Za mało wódki.
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 23:23
@dustin2001: nie to
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:34
@trolem: Nie pamiętam, o co mi chodziło z tym komentarzem, ale nadal nie lubię.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:30
Do poniaczów pony nic nie mam ....... Ale szczerze to lepsze pokemony :D
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:20
ja nie nawidze
Odpisz