Najlepsze powitanie jakie widziałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Cóż za brak szacunku
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2014, 22:27
ach japonia i ich angielski :)
Odpisz
16 listopada 2014, 08:55
@bylejakbylegdzie: przetłumaczysz ??
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2014, 10:54
@legend77: wejdź i zatrzaśnij i witaj w japonii
prawdopodobnie mieli na myśli inne słowo tak jak w przypadku znaku mind the sleeps na schodach
oraz ogólnie są znani z nie najlepszego angielskiego (somebody set us up the bomb)
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 20:11
@bylejakbylegdzie: To nie błąd. Posłuchaj sobie (lub przeczytaj) tekstu piosenki z początku "Kosmicznego Meczu" (Quad City DJ's - Space Jam), a mnie zrozumiesz.
Odpisz
19 listopada 2014, 21:10
@bylejakbylegdzie: Nie tłumacz obrazków których nie rozumiesz...
Odpisz
19 listopada 2014, 22:33
@Gurdzio56: Dobrze, że są tacy ludzie którzy wyjaśnią coś niekumatemu bez obrażania go. Masz szczałke, ziomek (y)
(sam ofc zrozumiałem obrazek, ale na stronie gdzie 90% ludzi ma poniżej 14 lat wyjaśnienia są potrzebne~~)
Odpisz
20 listopada 2014, 02:20
E, e, e! Nie zapominaj że istnieją osoby poniżej 14 lat które uważają w szkole, i umieją mówić po ang.
Odpisz
20 listopada 2014, 15:09
Niby tak, ale w tych czasach te osoby są mniejszością ;>
Odpisz