Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JuliuszCezar12_

7 czerwca 2022, 19:38

co 2 jest dziwnego?

Avatar furikaspl1

22 lipca 2020, 15:29

I must no fap

Avatar Kasia60a

19 listopada 2012, 20:56

Haha :) Bardzo lubię obrazki tego typu :> 5/5

Avatar Archeologwinternetach

18 czerwca 2018, 11:51

@Kasia60a: Ja też. 5/5

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2012, 15:12

a w 2 gdzie ona ma NOGĘ ?

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2012, 15:11

W tym pierwszym brunetka ma dupe gołą!

Avatar kubapioro

28 stycznia 2012, 11:32

nie czaje o co chodzi w ostatnim

Avatar Szalona_

23 kwietnia 2012, 22:14

@kubapioro: Chodzi o to, że facet siedzi, a kobita go obejmuje, a wygląda jakby było na odwrót

Avatar kubapioro

2 maja 2012, 13:17

@Szalona_: A SPOKO KAPUJE

Avatar kubix97

25 stycznia 2012, 18:47

haha 4 nogi potwór xD

Avatar danielpiotr

24 stycznia 2012, 21:04

przełożyły* nie przepozyly sry ;/

Avatar danielpiotr

24 stycznia 2012, 21:02

eh w przed ostatnim one poprostu przepozyly noge na noge i tyle , nie widzicie tego ?

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2012, 20:13

długo nie mogłam zaczaić o co chodzi w pierwszym xD

Avatar Fabrosio

24 stycznia 2012, 12:13

Myślę że wszystkie są prawdopodobne.W ostatnim odpowiedni ubiór i photoshop (zamienic głowy) i każdy by tak zrobić mógł.A w przedostatnim tylko niewygodnie uśiąść.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2012, 13:36

@Fabrosio: W ostatnim to nie photoshop, przyjrzyj się

Avatar Truskavvkova

24 stycznia 2012, 17:42

@Fabrosio: On tam nie zamienił głów. To tylko tak wygląda. Potem sie zczaiłam : D a obrazek 5/5

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2012, 15:32

Co w ostatnim jest takiego?

Avatar mikulek04

24 stycznia 2012, 12:06

ostatnie najlepsze :P

Avatar Archeologwinternetach

18 czerwca 2018, 11:52

@mikulek04: Według mnie przedostatnie. Jak kto uważa.

Avatar grubson5022

24 stycznia 2012, 11:03

mi sie tak średnio podoba 3/5

Avatar Juziek

24 stycznia 2012, 09:19

LoL 5/5 i do ulubionych :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka