Kiedy próbujesz odpalić BIOSa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 lutego 2018, 11:32
Jaki to film?
Odpisz
15 listopada 2014, 23:52
co to bios XD
Odpisz
16 listopada 2014, 15:15
@gabrysplodowski: BIOS (akronim ang. Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) – zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na naszym komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
Obecnie[od kiedy?] większość BIOS-ów zapisywana jest w pamięciach typu EEPROM, co umożliwia ich późniejszą aktualizację.
Odpisz
16 listopada 2014, 17:16
da fuck?
Odpisz
16 listopada 2014, 17:17
@gabrysplodowski: Po prostu płytka, która odpala Ci kompa.
Odpisz
16 listopada 2014, 17:52
aha
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2014, 07:37
@gabrysplodowski: są nawet gry uruchamiane pod bios czyli uruchamiają się zamiast systemu
Odpisz
24 listopada 2014, 12:01
@kukiz244: Nie ma gier pod biosa, może chodzi o system MS-DOS? Chyba, że jest coś o czym nie wiem ;-;.
Odpisz
24 listopada 2014, 15:53
@kukiz244: Albo o czymś nie wiem albo masz na myśli DosBoxa
Odpisz
24 listopada 2014, 16:34
@gabrysplodowski: taki mały układ scalony na twojej płycie głównej i to on uruchamia system oraz sprawdza czy wszystko działa
Odpisz
24 listopada 2014, 19:02
@gelo1238: no w sumie chodziło mi o to samo co tobie
Odpisz
24 listopada 2014, 19:51
@bartol987: DosBox to emulator systemu MS-DOS
Odpisz
16 listopada 2014, 23:04
rozpoczęcie olimpiady
Odpisz