Za górami, za lasami, żył Bina Laden z Talibami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2024, 23:12
Narodziny klasyka
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:31
Na początku chciałem dać dwa, ale za koniec dam nawet 4/5
Odpisz
21 listopada 2014, 18:19
"escape"
heheheheh
na pewno escape?
raczej enter xD
Odpisz
21 listopada 2014, 17:23
W dowcipach był ten kawał... Nie ma to jak go przerobić na obrazek.
Odpisz
21 listopada 2014, 16:59
pomyłka w tytule zamiast "Bina Laden" powinno być "Bin Laden"
Odpisz
21 listopada 2014, 16:48
he hehe he ha hahahah hahahahaahahahahahahahahahahaahahahahah taka była moja reakcja
Odpisz
21 listopada 2014, 17:39
fajnie ale a nie lepiej napisać po poprostu 5/5?
Odpisz
22 listopada 2014, 14:44
może i tak ale to nie znaczy że trzeba mi dawać strzałki w dół -_-
Odpisz
22 listopada 2014, 19:56
nowy na jeja?
Odpisz
23 listopada 2014, 13:45
jestem rok -_-
Odpisz
23 listopada 2014, 13:48
coś nie widać cię w komentarzach
Odpisz
23 listopada 2014, 13:49
może dlatego bo mam 6 lat idioto?!
Odpisz
23 listopada 2014, 13:49
może dlatego bo mam 9 lat?!
Odpisz
23 listopada 2014, 15:59
już wiem skąd ten komentarz
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2014, 13:37
to ile masz w końcu lat?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:32
wróć za 5 lat
Odpisz
27 kwietnia 2015, 17:00
@deadxp: a ty nie wracaj za 5 miesięcy
Odpisz
28 kwietnia 2015, 14:00
Dlaczego mam nie wracać za 5 miesięcy?
Odpisz
1 maja 2015, 16:23
@deadxp: bo za pięć miesięcy napisał byś znów to napisał
Odpisz
1 maja 2015, 17:15
Ojoj, dzieciaczkowi skończyły się argumenty?
Odpisz
1 maja 2015, 17:30
@deadxp: o co ci chodzi ja nie miałem żadnych argumentów
Odpisz
1 maja 2015, 17:33
@deadxp: a zresztą mi przynajmniej się chcę siedzieć na tej stronie a nie w chodzę na stronę nie mam żadnych powiadomień i wychodzę
Odpisz
1 maja 2015, 19:51
1.Nie miałeś nic do powiedzenia - nazwałem to brakiem argumentów, sory
2.Skąd niby wiesz że tak robię?
3.Nie pisz dwóch komentarzy, tylko naciśnij magiczny przycisk ,,edytuj komentarz"
Odpisz
2 maja 2015, 11:01
@deadxp: wiem że tak można zrobić nie wiedziałem że jak się napisze w tym samym temacie następny komentarz to poprzedniego nie da się już edytować
Odpisz
21 listopada 2014, 16:09
było w dowcipach
Odpisz
21 listopada 2014, 16:02
za**biste :D
Odpisz
16 listopada 2014, 14:04
Fajna rymowanka.
Odpisz