Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Soberker

17 listopada 2014, 17:28

Zawsze mam wrażenie, że oni to robią specjalnie T_T

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Archeologwinternetach

8 lipca 2017, 20:20

@mrklorens: Gorzej jak Gnar ma 0/5 w 10 minucie.

Avatar Avcio01

20 lipca 2018, 13:35

@Archeologwinternetach: a jeszcze gorzej gdy ma 5/0 w 10 minucie, ale w drużynie przeciwnej.

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

5 września 2017, 18:34

...i tą osobą jestem ja...

Avatar JaCubiX

17 sierpnia 2016, 09:02

Czemu tacy gracze istnieją? T-T

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 10:37

Śilvery pie**olone...

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 10:43

mam ochotę udusic taką osobę foliowym woreczkiem :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar feniks100

3 lutego 2015, 10:42

Teraz to żeś dowalił. kliknąć w ostatniej milisekundzie to jest wyczyn (90% to pudło) a ty mnie od gimbusów wyzywasz. Taki uzależniony jesteś że musisz zagrać od razu a nie za np. 2 minuty :D

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2015, 10:54

@feniks100: właśnie nie, ja szanuję takie osoby bo może się coś z nim dzieje, nie zrozumiałeś tematu... pawelos6 tak pisał... pewnie on jest uzależniony...

Avatar XpiterekX

1 lutego 2015, 12:05

Zapewne są takie trolle, którzy niszczą innym rozgrywkę. :D

Avatar feniks100

1 lutego 2015, 23:52

@XpiterekX: Dzięki za komplement :D

Avatar XpiterekX

2 lutego 2015, 15:25

@feniks100: NIE, to nie był komplement.

Avatar feniks100

2 lutego 2015, 15:56

@XpiterekX: Może nie, ale dla mnie tak?

Avatar XpiterekX

2 lutego 2015, 16:12

@feniks100: A ić ty :D

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 07:51

Przepraszam, wytłumaczy mi ktoś po co oni włączają szukanie gry, i zamiast poczekać te 30 sekund to odchodzą od klawiatury? To nie ma sensu!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar feniks100

1 lutego 2015, 23:56

Ja to np. robię by wkurzać ludzi takich jak wy XD

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 08:47

@feniks100: dlaczego takich jak ja? nawet nie wiesz jeszcze jaki ja jestem... ja też kiedyś lubiłem trollować ludzi, na różnych stronach, byłem taki zdesperowany że aż szukałem w Wujku Google jak trollować, godzinami się tego uczyłem, jeden ban na pewnej stronie wszystko zniszczył, teraz tylko trolluję na innych stronach, ale powoli mi się to nudzi.

Avatar LuigiXD

1 lutego 2015, 22:23

Też mnie to denerwuje

Avatar ToMo39

1 lutego 2015, 16:41

Najgorsze na końcu jedna osoba wchodzi (happy) wychodzi i reszta tez (no happy)

Avatar janfon

1 lutego 2015, 12:43

*Waiting for other players...*
Dawaj, dawaj, akceptuj, akceptuj...
Ech, szkoda że nie zazna- zaraz, już od nowa?

Zazwyczaj tak jest, po co się tak ludzie o to denerwują?

Avatar Illuminati

1 lutego 2015, 10:59

dat meee :D

Avatar
Captain_0bvious

1 lutego 2015, 10:27

Będzie hejt, ale w cs go często czekam do 5-2 sekundy żeby zaakceptować :v

Avatar messi16

1 lutego 2015, 10:03

LOL

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 09:50

Albo pierwszy wciśnie "nie"

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 09:33

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AdiXiks
Dodane przez: AdiXiks

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka