Wolę to od imprezy na mieście
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Drewniany kominek
Były nóżki, nie ma nóżek
Jest taka skromna...
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 listopada 2014, 20:10
A ja wole cycki ^^ nie no cycki są spoko ale kosmos od zawsze był moją pasją jest piękny . Pomyślcie tylko jaki jest on niewyobrażalnie gigantyczny :D
Odpisz
18 listopada 2014, 20:27
@daniel98xd: I pełny cycków.
Odpisz
18 listopada 2014, 21:13
Kosmicznych.
Odpisz
18 listopada 2014, 22:18
cycków kosmitek jeszcze nie próbowałem :)
chwila... a co jeśli ufoki są bezpłciowe? :O
Odpisz
20 listopada 2014, 01:16
@daniel98xd: Nie pie**ol.
Odpisz
20 listopada 2014, 16:19
Tacy ludzie jak ty nie rozumieją ;_;
Odpisz
20 listopada 2014, 18:37
@daniel98xd: Albo po prostu znam się na astrofizyce i kosmologii znacznie lepiej niż ty,więc w obronie wizerunku tychże nauk postanowiłem Ci to wypomnieć w powszechnie akceptowalny sposób.
Astrofizyką i kosmologią zajmuję się już 9 lat... A Ty ile?
Odpisz
20 listopada 2014, 19:24
Ja rok ale znam wzór na cycki a ty ? (to jest żart hahhah )
Odpisz
18 listopada 2014, 20:50
jeśli masz jeszcze flachę to faktycznie może być nieźle ;)
Odpisz
18 listopada 2014, 20:51
@ozzie89: ~Powiedział 12-letni Patryczek.
Odpisz
18 listopada 2014, 20:52
@SkaTpl: XXI wiek
Odpisz
18 listopada 2014, 21:26
@Kubox123456: #bul, #porzoga
Odpisz
18 listopada 2014, 21:53
@SkaTpl: #bul #i #zgszytanie #zembuw #mama #też #jedzie
Odpisz
18 listopada 2014, 22:14
@ozzie89: Bo bez flachy nie da się dobrze bawić? Jeżeli tak, to współczuję...
Odpisz
18 listopada 2014, 20:17
wszystko ładnie, pięknie, tylko...
komary ._.
Odpisz
18 listopada 2014, 21:14
No, one wszystko psują.
Odpisz
18 listopada 2014, 21:08
prawda
Odpisz
18 listopada 2014, 20:04
Bo nie dość,że wokół ciebie sami przyjaciele to jeszcze świeże powietrze i klimat.A nie jakieś biby w klubie.
Odpisz
18 listopada 2014, 20:35
u mnie to nawet w mieście jest świeże powietrze
sam się dziwie jak ta dziura dostała prawa miejskie że na piechotę 20 minut wystarczy by przejść z jednego krańca miasta do drugiego
Odpisz
18 listopada 2014, 20:19
Bo nie ma to jak ognisko <w<
Odpisz
18 listopada 2014, 20:15
-Dobra, Stachu, wyjmuj router i jedymy.
Odpisz
18 listopada 2014, 20:05
Przynajmniej sporo zaoszczędzisz :D
Odpisz
18 listopada 2014, 11:11
ja też :/
Odpisz