Żyjemy na planecie, którą sami zabijamy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Papierowa szkoła posting
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 11:25
gratuluję dedukcji
Odpisz
29 stycznia 2020, 07:37
XD glupie
Odpisz
1 kwietnia 2019, 12:00
Jestem tu by się śmiać nie płakać!
Odpisz
25 listopada 2015, 19:26
Nie da się zniszczyć planety... Jak już to życie na niej istniejące. Ziema istnienie dobre miliardy lat i ma kompletnie wyje**ne na to, czy ktoś wy je*ie puszkę do kosza czy obok.
Odpisz
19 listopada 2014, 18:32
Wniosek? Wyprowadź się na biegun północny, nic ci nie będzie.
Odpisz
19 listopada 2014, 18:15
LOL
Odpisz
19 listopada 2014, 16:06
Powiedz to Chińczykom. Produkują dwa razy więcej zanieczyszczeń niż USA i cała Unia Europejska razem wzięte.
Odpisz
19 listopada 2014, 14:46
Wy tylko o klimacie...SPÓJRZCIE OCZAMI LUDZIE WYRZUCACIE WSZYSTKO CO POPADNIE DO LASU NA POLA I TEGO NIE SZANUJECIE
TO PRZEZ LUDZKĄ GŁUPOTE ŚWIAT UMIERA,PRZEZ WOJNY,PRZEZ FABRYKI ZA 50-100 LAT 90% LASU ZOSTANIE WYCIĘTE!!! SPÓJRZCIE W GŁĄB SIEBIE I POMYŚLCIE CO DLA ŚWIATA ZROBILIŚCIE POMYŚLCIE!
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 14:48
@dami532: Ekhem... Znasz nas? NIE! To więc zanim coś napiszesz to się zastanów... Ja nigdy nie wywaliłem śmieci na ulice ani w lesie a jak kolega to zrobił ja to podnosiłem i do śmietnika wrzucałem... (Chyba że mówisz o konkretnych odbiorcach tej wiadomości)
Odpisz
19 listopada 2014, 15:54
Ja mówie o tych którzy tak robią jak cię obraziłem to przepraszam
Odpisz
19 listopada 2014, 16:01
@dami532: Ok tylko następnym razem pisz do ścisłej grupy odbiorców inaczej ta reszta może poczuć urażona.
.
Odpisz
19 listopada 2014, 15:12
to tylko mój avatar. ogarnijcie się
Odpisz
18 listopada 2014, 09:01
Głębokie
Odpisz
18 listopada 2014, 19:11
@ArakisPL: Jak odbyt Sashy Grey.
Odpisz
18 listopada 2014, 19:18
Poradnik: Jak zj*bać poważną wypowiedź zboczonym żartem.
Odpisz
19 listopada 2014, 14:49
to nie była poważna wypowiedź
Odpisz
19 listopada 2014, 15:06
@ArakisPL: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 listopada 2014, 15:05
Smutna Prawda...
Odpisz
19 listopada 2014, 14:08
Skoro tego tak dużo o klimacie itd. To czemu jeszcze tego kurde nie zatrzymaliście bo patrząc w głąb internetu widzę setki obrazków o tym a ja nic nie słyszałem o ekologów (oprócz Greenpeace'a)... No chyba że 8 osób rozlazło po necie i poznało wszystkie języki ,i teraz wrzuca wszędzie to...
Odpisz
19 listopada 2014, 14:34
Natury nie zatrzymasz.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 14:45
@jacek1s: Trudno... Czekaj... ._. Kanapka pod moim komentarzem się podpisała się? Chyba najszczęśliwszy dzień w moim życiu...
Odpisz
19 listopada 2014, 14:48
" mi się podpisała się?"
Odpisz
19 listopada 2014, 14:49
@jacek1s: Poprawione.
Odpisz
19 listopada 2014, 14:51
idź się zabić.
Odpisz
19 listopada 2014, 14:52
Ok lecę się zabić jakieś informacje dla mnie zanim umrę?
Odpisz
19 listopada 2014, 14:54
Nigdy się nie podniecaj że Ci odpisałem bo Cię zhejcą :P
Odpisz
19 listopada 2014, 14:55
@jacek1s: Ostrzegałem Cię, że będą się jarać!!! NIE POSŁUCHAŁEŚ!!!
Odpisz
19 listopada 2014, 14:56
rób to powoli i boleśnie.
Odpisz
19 listopada 2014, 14:56
@jacek1s: Spoko. Zapamiętam to sobie. ;)
Odpisz
19 listopada 2014, 14:57
Ok... Może wbicie na Pal?
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 14:54
@dami532: to pochwal się co ty robisz dla dobra planety. Chcielibyśmy brać z ciebie przykład bo tak bardzo mądrze mówisz ;)
ehhh. Zje**lo mi się :/
Odpisz
18 listopada 2014, 21:46
Zmiany klimatu to norma.
Odpisz