Blondynka, brunetka, czy ruda?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2021, 14:51
Od koloru ważniejsza długość włosów
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:37
Najlepsze szatynki ;)
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:53
@Flutershy: dzięki :D
Odpisz
25 lipca 2017, 14:23
@kotul: grgml
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:57
@TheMJawesome: Tak.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 00:00
@kotul: gorgonzola, a wcześniej Die Antwoord
(są zajebiści)
Odpisz
23 września 2017, 13:49
@TheMJawesome: : )))
Odpisz
23 września 2017, 18:06
@kotul: szybka odpowiedź :P
Odpisz
27 grudnia 2016, 13:06
Brunetka
Brunetka
Blondynka
Blondynka
Ruda
Blondynka
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:07
ruda
blondynka
blondynka
ruda
ruda
brunetka
Odpisz
26 września 2015, 18:53
MLGxPhoeniX Napisał:
Czarne :D
Odpisz
2 lipca 2015, 08:20
ruda
Odpisz
18 listopada 2014, 18:08
2 rząd ruda. kto to jest ? kojarzy mi się z Scarlett Johansson
Odpisz
18 listopada 2014, 18:32
@Bincia: Bo cały ten rząd to Scarlett Johansson
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 21:25
@wojtekvicta: nie zauważyłam tego zanim nie napisales tego komentarza xd
Odpisz
20 listopada 2014, 15:56
ruda ,ruda ,brunetka,blond,ruda hmm co do ostatniego nie jestem pewna XDDD
Odpisz
17 listopada 2014, 20:11
Ruda, blondynka, brunetka, ruda, ruda, murzyn w krzakach.
Odpisz
17 listopada 2014, 20:20
@jacek1s: No nie mów że w trzecim rzędzie blondynki nie wybierzesz o.o
Odpisz
17 listopada 2014, 20:34
@jacek1s: Zgadzam się we wszystkim oprócz 3 rzędu. Naprawdę nie wybierzesz tam blondynki? Jak już pisałem: "Ludzie mają różne gusty, ale mój i tak jest lepszy" :P
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 20:18
Ja jakbym była facetem to też bym wybrała w trzecim rzędzie brunetkę ._. Ale w drugim bym wybrała blondynkę xd
Odpisz
18 listopada 2014, 08:56
Ruda, ruda, NIE, ruda, SZATYNKA*, blondynka, bo wydaj się przyjazna :D *brunetka?
Odpisz
18 listopada 2014, 08:53
Czy mnie oczy nie mylą, czy kobiety po środku (łącznie z krowami) są "brązowe" ? Tzn. Czy one nie są ciemnymi szatynkami???
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 01:03
ruda
Odpisz
18 listopada 2014, 00:22
ja tam wole krem.
Odpisz
17 listopada 2014, 23:15
Wybieramy jacka1s. Nie pytajcie czemu...
Odpisz
17 listopada 2014, 20:33
Wole brunetki wszystkie... nawet tą ostatnią
Odpisz
17 listopada 2014, 21:06
@oskare117: Później będzie im widać wąsy :D
Odpisz
17 listopada 2014, 21:48
@Rander: Potwór czy nie potwór , ważne , że ma otwór XD
Odpisz
17 listopada 2014, 21:56
@oskare117: to idź to genderowskiej c:
Odpisz
17 listopada 2014, 21:57
@Rander: Odwołuje , i tak je zjem jestem rekinem
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2014, 22:12
@Rander: jestem brunetką i nie mam wąsów XD zależy od genów :P
Odpisz
17 listopada 2014, 22:31
@fiszu44: Chodzi o to że w późnym wieku są one widoczne c:
Odpisz