Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

18 października 2021, 14:51

Od koloru ważniejsza długość włosów

Avatar Flutershy

2 czerwca 2015, 15:37

Najlepsze szatynki ;)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kotul

23 września 2017, 13:49

@TheMJawesome: : )))

Avatar TheMJawesome

23 września 2017, 18:06

@kotul: szybka odpowiedź :P

Avatar ciapek26

27 grudnia 2016, 13:06

Brunetka
Brunetka
Blondynka
Blondynka
Ruda
Blondynka

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2016, 22:07

ruda
blondynka
blondynka
ruda
ruda
brunetka

Avatar
Konto usunięte

26 września 2015, 18:53

MLGxPhoeniX Napisał:

Czarne :D

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 08:20

ruda

Avatar Bincia

18 listopada 2014, 18:08

2 rząd ruda. kto to jest ? kojarzy mi się z Scarlett Johansson

Avatar wojtekvicta

18 listopada 2014, 18:32

@Bincia: Bo cały ten rząd to Scarlett Johansson

Avatar Bincia

Edytowano - 21 listopada 2014, 21:25

@wojtekvicta: nie zauważyłam tego zanim nie napisales tego komentarza xd

Avatar OlaKasprzak

20 listopada 2014, 15:56

ruda ,ruda ,brunetka,blond,ruda hmm co do ostatniego nie jestem pewna XDDD

Avatar jacek1s

17 listopada 2014, 20:11

Ruda, blondynka, brunetka, ruda, ruda, murzyn w krzakach.

Avatar baretos

17 listopada 2014, 20:20

@jacek1s: No nie mów że w trzecim rzędzie blondynki nie wybierzesz o.o

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 20:34

@jacek1s: Zgadzam się we wszystkim oprócz 3 rzędu. Naprawdę nie wybierzesz tam blondynki? Jak już pisałem: "Ludzie mają różne gusty, ale mój i tak jest lepszy" :P

Avatar Bella113

Edytowano - 18 listopada 2014, 20:18

Ja jakbym była facetem to też bym wybrała w trzecim rzędzie brunetkę ._. Ale w drugim bym wybrała blondynkę xd

Avatar
Stranger

18 listopada 2014, 08:56

Ruda, ruda, NIE, ruda, SZATYNKA*, blondynka, bo wydaj się przyjazna :D *brunetka?

Avatar
Stranger

18 listopada 2014, 08:53

Czy mnie oczy nie mylą, czy kobiety po środku (łącznie z krowami) są "brązowe" ? Tzn. Czy one nie są ciemnymi szatynkami???

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 listopada 2014, 01:03

ruda

Avatar KremNaHemoroidy

18 listopada 2014, 00:22

ja tam wole krem.

Avatar TheNaturat

17 listopada 2014, 23:15

Wybieramy jacka1s. Nie pytajcie czemu...

Avatar oskare117

17 listopada 2014, 20:33

Wole brunetki wszystkie... nawet tą ostatnią

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar fiszu44

Edytowano - 17 listopada 2014, 22:12

@Rander: jestem brunetką i nie mam wąsów XD zależy od genów :P

Avatar Rander

17 listopada 2014, 22:31

@fiszu44: Chodzi o to że w późnym wieku są one widoczne c:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To będzie bolało

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka