Wegetarianie... co oni jedzą?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2015, 21:44
BAHA ZE NIE ! (dla zartów udaje internetowego 3 letniego dzieeciaka xd)
Odpisz
17 marca 2019, 12:11
@wixzator: fajnie
Odpisz
31 sierpnia 2015, 18:00
Eee... Tak nie jest? .-.
Odpisz
19 listopada 2014, 18:18
No i wegetarianie jedzą prawie całe dnie, bo zielenina nie daje na raz zbyt dużo energii .-.
Odpisz
4 stycznia 2015, 15:14
@Aracz: wcale nie ja jestem jednym z nich
Odpisz
4 stycznia 2015, 15:13
jestem pol-weganem
Odpisz
19 listopada 2014, 10:45
A weganie... nic nie jedzą praktycznie ;~;
Odpisz
19 listopada 2014, 13:24
@J2319: Pomyśl z kolei co jedzą frutarianie... Chyba kamienie.
Odpisz
19 listopada 2014, 14:38
@darcus: kto? .-.
Odpisz
19 listopada 2014, 15:32
@darcus: chyba owoce
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 15:34
@wolwerine: Odnosiłem się do komentarza usera o wdzięcznym nicku J2319. Tak naprawdę frutarianie jedzą tylko orzechy i owoce, ale tylko takie, które same odpadły z drzew, et cetera. Tak mi się w każdym razie wydaje.
Odpisz
19 listopada 2014, 16:16
@darcus: frutarianie jedzą resztki żeby się nie zmarnowały czyli np. jedzenie ze śmietnika (sklepy wyrzucają dobre jedzenie tylko blisko przeterminowania czyli dobrze zjesz, nie płacisz a jedzenie się nie marnuje) ;)
Odpisz
19 listopada 2014, 17:03
@Shin97: Poprawka, to są freeganie. Frutarianizm to styl życia, którego zwolennicy dopuszczają spożywanie wyłącznie owoców i warzyw, których zerwanie nie powoduje śmierci – czyli inaczej zniszczenia rośliny
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:01
@wolwerine: Dzięki za poprawienie ;)
Odpisz
19 listopada 2014, 20:08
Od kiedy fasolkę je się bez dodatku kiełbasy?
Odpisz
19 listopada 2014, 21:41
@mrKot: Od kiedy jest się wegetarianinem?!
Odpisz
20 listopada 2014, 21:54
@kotekada4: Dzięki kiełbasy takowa fasola staje się bardziej kaloryczna (tłuszcze), dzięki czemu leży w żołątku. Jest to bardzo pomocne w trakcie prac w polu.
Odpisz
21 listopada 2014, 08:54
@mrKot: A jak ktoś jest wegetarianinem to nie jest to pomocne. Są inne takie odżywcze rzeczy o których nie masz w ogóle pojęcia. Dziękuje do widzenia.
Odpisz
20 maja 2024, 11:18
@kotekada4: jakie
Odpisz
19 listopada 2014, 13:51
Jedzenie wegetarian wcale nie jest zdrowe. Opychają się chemią i stosują do szkodliwych, bo kłamliwych zaleceń żywieniowych.
Odpisz
19 listopada 2014, 21:43
@Ant_1984: Nie wiesz? Nie komentuj, może i prawda dużo osób faszeruje się chemią... Ale ja jestem jedną z wielu osób które są wege i jedzą zamiast chemi np. różne egzotyczne i przeróżne soje, ciecierzyce i inne warzywa ;)
Odpisz
19 listopada 2014, 22:22
@kotekada4: Ale jestem za niejedzeniem mięsa (w takiej postaci, w jakiej aktualnie występuje), bo jest podwójnie zatrute - poza dodawaniem do mięs trucizn o mylących nazwach ("konserwujące" itp), najpierw faszerują żywe jeszcze zwierzę paszami GMO, hormonami wzrostu, sterydami i antybiotykami.
A co ciekawe - wiedzieliście, że nasze elity jedzą wyłącznie mięso zwierząt specjalnie hodowanych w czystych górskich rejonach i żywiących się wyłącznie naturalnymi roślinami/ziołami? ;)
...bo zwykły lud ma być słaby, schorowany i "zamulony" toksynami.
Odpisz
20 listopada 2014, 07:32
@Ant_1984: Soje także jem o kupuję w specjalnych sklepach po fermentacji, dużo wegów odżywia się ok, żadne GMO, tylko nie którzy myślą że to takie hop - siup i jedzą pierwsze lepsze witaminy z reklamy, "specjalne" warzywa i wapna.
Odpisz
20 listopada 2014, 20:24
@kotekada4: no napoje light są bardziej niezdrowe od zwykłych wersji
Odpisz
20 listopada 2014, 21:02
@thekadi: mówię o żywności, a ty mi wyskakujesz o jakiś napojach light... (?)
Odpisz
19 listopada 2014, 21:42
Ja jakoś jestem wegetarianinką, ograniczam chipsy i zupki Chińskie. Ale czekolade uwielbiam *.*
Odpisz
19 listopada 2014, 18:59
Ja tam wolę owoce i warzywa od słodyczy i innych
Odpisz
19 listopada 2014, 16:22
przecież w czekoladzie jest mleko
Odpisz
19 listopada 2014, 16:54
@bylejakbylegdzie: Wegetarianie nie jedzą mięsa a weganie nie jedzą niczego pochodzenia zwierzęcego .
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 17:35
@bylejakbylegdzie: Wegetarianie to nie weganie....
Odpisz
20 listopada 2014, 07:33
@bylejakbylegdzie: Są czekolady, w których nie ma mleka ;)
Odpisz
20 listopada 2014, 16:15
@kotekada4: w czekoladzie zawsze jest mleko nawet te gorzkie nigdy nie są w 100% z kakao
Odpisz
20 listopada 2014, 17:13
@bylejakbylegdzie: Powtarzam po raz drugi, ISTNIEJĄ CZEKOLADY, W KTÓRYCH NIE MA MLEKA, tak NIE MA MLEKA!!! Zrozumiałeś? Istnieją, dziękuje do widzenia.
Odpisz
20 listopada 2014, 17:28
@kotekada4: ale nie ma żadnego sposobu na zrobienie czekolady z czystego kakao
Odpisz
20 listopada 2014, 18:43
@bylejakbylegdzie: Kur.... eh opanuje się. Proszę, zaproś mnie do kontaktów a wręcz zasypie Cię artykułami o czekoladzie BEZ mleka ;)
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 14:30
przecież nie oszukujmy się to jest jedzenie wszystkich
sam jestem vegetarianinem i jem to co wszyscy tylko bez mięsa
a w ogóle to spróbujcie mięsa bez przypraw i smakuje jak gówno
wiec po co zabijać zwierzęta skoro smak mięsu nadają tylko i wyłącznie przyprawy
Odpisz
19 listopada 2014, 14:42
@Macio720: Nażryj się przypraw - też smakują jak gówno. Po to się je łączy, żeby były SMACZNE.
A tak swoją drogą człowiek jest wszystkożerny - ma żryć i mięso, i rośliny.
Odpisz
19 listopada 2014, 16:22
@Macio720: jesz soje? lepiej ją odstaw jeśli jesteś chłopem bo cycki od niej rosną na dłuższą metę
Odpisz
19 listopada 2014, 17:37
@Macio720: Ja jestem wegetarianinem i nie przeszkadza mi, że inni jedzą. Po prostu sam nie lubię i się nim brzydzę....
Odpisz
19 listopada 2014, 19:03
ej, mam pytanie. Nie jest ono obraźliwe czy coś ale jak laysy mają smak kebaba czy mięsa to je jesz?
Odpisz
19 listopada 2014, 19:37
@kacpi_gamer: Nie, mimo iż tam jest co najwięcej aromat to smakują słabo. Jem tylko klasyczne laysy ziemniakowe- ew. cebulowe.
Odpisz
19 listopada 2014, 20:49
@kacpi_gamer: to znaczy mi nie przeszkadza smak tylko nie strawia białka zawartego w mięsie i wymiotuje
Odpisz
19 listopada 2014, 21:18
Aha, spk
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 15:52
Lays'y :3
Odpisz
19 listopada 2014, 15:33
Wyjęli to chyba z mojego jadłospisu :D
Odpisz
19 listopada 2014, 14:38
jedzą bezglutenową trawę.
Odpisz
19 listopada 2014, 15:14
@noszkurnawszystkozajete: twoje prpfilowe to mieszanka batmana i lodowego krola kiedy przebrał sie za konia xd leloo
Odpisz
19 listopada 2014, 15:10
Skad wiadomo, ze laysy nie zawieraja miesa ._.
Odpisz
19 listopada 2014, 19:38
Ze składu? Z zapachu? Z tego że niektóre są mięsne a niektóre nie?
Odpisz