Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2014, 16:08
może ktoś wytłumaczyć co to za nowy straszak?
Odpisz
18 listopada 2014, 16:11
@coloman: Coś mi się kojarzy z Five nights at freddy's
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 16:12
@coloman: ballon boy :/ więcej nie wiem oprócz tego ze on nie zabija cie od razu :/
Odpisz
18 listopada 2014, 16:20
@coloman: To Baloon Boy , Jak jest w Wentyalcji to możesz go wystraszyć maską , jak jest w twoim pokoju to tylko się śmieje + Nie da się wystraszyć + Wyłącza ci latarkę.
Odpisz
18 listopada 2014, 17:25
dzięki
Odpisz
18 listopada 2014, 18:25
+ przywołuje foxiego ;-;
Odpisz
22 listopada 2014, 12:31
W sumie to nie wyłącza latarki tylko chyba kradnie baterie , ale nie jestem pewny.
Odpisz
23 listopada 2014, 18:20
@coloman: Balloon Boy. Nie atakuje, tylko wyłącza latarkę, przez co grający jest bardziej podatny na atak Foxy'ego albo Mangle'a. :3
Odpisz
10 lipca 2015, 11:21
*Balloon Boy
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:33
@coloman: To Ballon Boy :) Jest też Ballon Girl
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:42
@Kiciamiconia15: dziękuję :)
Odpisz
16 maja 2016, 20:36
@Isentor:
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:50
AAAAA! Prosto w dzieciństwo.
Odpisz
22 listopada 2014, 19:29
to jaka gra... coś z tą pizzerią? nwm ale to chyba jest nr. 1 w grach typu horror
Odpisz
23 listopada 2014, 12:19
@Meuflagiator2000: ta gra to Five night's at freddy's 2 :) Pozdro
Odpisz
23 listopada 2014, 12:52
@Michalwi: thx
Odpisz
24 listopada 2014, 13:35
@Meuflagiator2000: Nie ma sprawy :D
Odpisz
22 listopada 2014, 19:30
weź se jak za darmo
Odpisz
22 listopada 2014, 13:24
no ku*wa ten ryj
Odpisz
18 listopada 2014, 16:49
A weź mi nie przypominaj. Prawie drugą noc zrobiłem, tylko wyszedł ten balonowy ch*j i przez niego mnie Foxy złapał.
Odpisz
18 listopada 2014, 18:11
To patrz w Szpar Wentylacyjny :L
Odpisz
18 listopada 2014, 18:15
Patrzyłem, ale przyszedł Foxy i bardziej zająłem się nim, po czym kręciłem muzykę dla tego pedała. Jak skończyłem to on wyszedł. ;_;
Odpisz
18 listopada 2014, 19:39
Wygrałem piątą noc ;_____;
Powiem ci czym wygrałem , może też wygrasz:
1. Kręć muzykę po tak 4 części
2. Jak wyłączasz kamerę zakładaj maskę
2. Sprawdzaj lewy wentylator , korytarz , prawy wentylator , Korytarz
3. Włącz kamerę kręć muzykę
4. Jak ci Baloon Boy czy tam Mangle czy Chica blabla to ubierz maskę tak gdzieś na 3 sekundy.
5. Jak zablokuje ci latarkę w korytarzu to kręć muzyczkę
(I tak o to wygrałem) Mam Screenshot na profilu w steamie i W mojej galerii :L
Odpisz
22 listopada 2014, 12:13
Niezły sposób ! Mam taki sam ale do niego trzeba mieć niezły refleks ;3
Odpisz
22 listopada 2014, 11:36
No a pytanie kiedy 3 xD?
Odpisz
22 listopada 2014, 11:06
Nienawidzę tego gnojka!
Odpisz
22 listopada 2014, 10:34
Balloons! D:
Odpisz
22 listopada 2014, 10:15
How about no
Odpisz