Za dużo tych lasek, pora pograć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Z klasą się trzeba urodzić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2024, 19:13
A mi gothiczek nie działa na nowym kompie :( wypi.....a mi error invalid params którego ni ...ja nie idzie naprawić
Odpisz
22 listopada 2014, 08:06
Kasia...Basia...Ewa...Ola...A ja wolę zagrać w lola :P
Odpisz
22 listopada 2014, 09:58
@kazakol2000: Ela...Asia...Michalina...A ja zagram se w Skyrima
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2018, 22:49
@Pani_Koza: Basia, Asia, Karolina a ja zagram se w wiedźmina
Odpisz
21 listopada 2014, 20:53
Aż mi się zachciało w gothica 1 pograć.
Odpisz
21 listopada 2014, 19:42
Kasia ania jest i ola nie dziękuje wole LoLa
Odpisz
21 listopada 2014, 19:29
Polecam granie w G2MP :v
Odpisz
21 listopada 2014, 19:42
@FD_God: Ja tam jakoś za tym nie przepadam.
Odpisz
21 listopada 2014, 19:40
Nie wiem jak Was, ale mnie te rymy czasem rozpi***alaja :_:
Odpisz
19 listopada 2014, 05:06
Dokładnie ;-;
Odpisz