1 duży krok dla ludzkości, 1 klaps dla feministek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 stycznia 2024, 12:25
Fuck logic
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 16:37
Aha.... czyli statusowi kobiet w społeczeństwie ma pomóc chodzenie PÓŁNAGO po ulicach z tablicami protestanckimi ?!
Odpisz
22 listopada 2014, 21:59
@Realistka: A skąd wiesz ze one są protestantkami? XD
Odpisz
22 listopada 2014, 22:34
@Piotresiek: Nie wiem jakoś tak xD
Odpisz
23 listopada 2014, 02:16
@Realistka: No cóż, te sensowne feministki raczej nie łażą z żadnymi tablicami po ulicach (również katolickimi). Za te protestanckie tablice łap plusika ;)
Odpisz
22 listopada 2014, 12:55
W każdym normalnym kraju powinno się takowe feministki rozstrzelać.
Odpisz
22 listopada 2014, 15:04
@chupacabra001: czyli rosja to najnormalniejszy kraj tam są aresztowane za zakłócanie porządku :/
Odpisz
22 listopada 2014, 17:23
@bylejakbylegdzie: Tak.
Odpisz
22 listopada 2014, 17:01
Zawsze uważałam, że tego typu feministki to głupie su*ki.
Odpisz
22 listopada 2014, 16:27
Zabić je zanim się rozmnażą, choć zaraz, no tak niby z kim?
Odpisz
22 listopada 2014, 16:34
@Maks2603: heh xD
Odpisz
22 listopada 2014, 16:08
Nosić to, co chcemy. A jak chciałam pójść na uniwerek w piżamie, to wszyscy mieli jakieś pretensje.
Odpisz
22 listopada 2014, 14:58
Ok równość, ale czy normalni mężczyźni chodzą z gołą klatą po ulicach?...
Odpisz
22 listopada 2014, 15:47
@oDDDo: Mój sąsiad kosi trawe na podwóku w samych majtkach...
Odpisz
22 listopada 2014, 14:13
Facet ma przeprosić za koszulę to może jeszcze producent kurde przeprosi i robotnicy ,i projektant i wszyscy??? -_-
Odpisz
22 listopada 2014, 13:54
Przyszło nam żyć w naprawdę dziwnych czasach.
Odpisz
22 listopada 2014, 12:20
Takim feminazistką chce się dać klapsa...w ryj...krzesłem
Odpisz
22 listopada 2014, 12:41
@Lacoste: no raczej nie krzesłem tylko pociskiem 50mm
Odpisz
22 listopada 2014, 12:50
nie lepiej atomówką
Odpisz
22 listopada 2014, 12:54
@hardkor1708: nie bo zniszczysz ludzi którzy nie są nazistami
Odpisz
22 listopada 2014, 13:48
@Lacoste: Klapsa z pięty w czoło.
Odpisz
22 listopada 2014, 12:43
Czemu wszystkie one to pasztety?
Odpisz
22 listopada 2014, 12:51
@majki909: bo feminstki
Odpisz
22 listopada 2014, 13:30
@majki909: Żadna z nich nie jest pasztetem... tylko się zachowują jak pasztety.
Odpisz
22 listopada 2014, 13:24
Odpisz
22 listopada 2014, 12:28
Wiem że nikogo to nie obchodzi ale utknołem we FriendZonie :(
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 12:29
@TypowyPolak: Współczuję. Idź na dz*wki
Zabawisz się
Odpisz
22 listopada 2014, 12:09
Logika feministek
Odpisz
22 listopada 2014, 12:03
feminazistki*
Odpisz