Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ANGUSEK

7 lipca 2021, 17:42

Jej interstellar

Avatar darcus

19 listopada 2014, 17:13

Planeta ta musiałaby mieć tak ogromną masę, że nie byłaby planetą, a czarną dziurą, a ludzie na obrazku zostaliby w mały ułamek sekundy rozatomizowani. O ile nie brać pod uwagę jakiegoś hipotetycznego sposobu na przyspieszanie czasu na planecie, o którym nie wiem. I o ile czegoś nie pomyliłem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar oDDDo

13 grudnia 2014, 10:02

@MrStick: Tak, masz rację, ale czym szybciej porusza się ciało, tym więcej waży, a przy prędkości światła masa jest bliska nieskończoność, więc potrzebna energia to również nieskończoność.

Avatar MrStick

13 grudnia 2014, 11:07

@oDDDo: No chyba że są jakieś wyjątki ale wątpię aby istniały.

Avatar Agent00Kurczak

19 listopada 2014, 17:19

Half Life 3 zostanie wydany kiedy Valve przestanie zgarniać hajs ze Steam'a, zobaczycie.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2014, 18:32

@Agent00Kurczak: albo microcrof kupi vavle

Avatar amekninja555

19 listopada 2014, 18:48

Gabe nie sprzeda Valve, bo bardzo dużo na tym zarabia. 30% zysku ze wszystkich sprzedawanych gier na Steam i co najmniej 1% zysku ze wszystkich sprzedaży i zakupów na rynku Steam.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2014, 22:07

@amekninja555: no ta ale nic nie wadomo moze sie jakos zadlurzy i wtedy moze spedac

Avatar ola11

19 listopada 2014, 21:47

"Jedna godzina na tej planecie, to 7 lat na Ziemi"
"To świetnie, poczekamy tu na nowego Fragena"
:>

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 listopada 2014, 21:00

Dobre dobre :D. Ja ten film oglądałem (Interstellar), polecam wszystkich, jest naprawdę świetny.

Avatar Trilogyyy

19 listopada 2014, 21:29

ja również, idealny :)

Avatar dustin2001

19 listopada 2014, 17:04

Dawaj namiary na tą planetę.

Avatar renamon

Edytowano - 19 listopada 2014, 17:41

@dustin2001: No więc... Najpierw musisz przelecieć przez tunel czasoprzestrzenny otwarty przy Saturnie... (który teraz pewnie nawet jeszcze się nie otworzył) A potem polecieć do układu planet i czarnej dziury i zgadnąć, która to ta.

Avatar dustin2001

19 listopada 2014, 20:53

@renamon: To trochę utrudnia sprawę. Tam było 76 czarnych dziur.

Avatar zielonejablko

Edytowano - 19 listopada 2014, 20:43

A ja na FIFĘ 20 poczekam

Avatar Ravios

19 listopada 2014, 17:17

Half-Life - 1998
Half-Life 2 - 2004
Half-Life 3 - 3***

Avatar bylejakbylegdzie

19 listopada 2014, 18:46

@Ravios: 3120r.?

Avatar daniel98xd

19 listopada 2014, 17:09

Jakim k**wa cudem :o

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2014, 17:07

Wyczuwam nowego mema.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Ładne rzeczy

Ostry ten sędzia

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka