Gdy musisz już wstać do szkoły...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Hobby dla faceta
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2015, 04:48
w sumie jest dopiero 4 nad ranem to luz
Odpisz
7 stycznia 2015, 06:59
ja tak teraz robie '-'
Odpisz
20 listopada 2014, 06:13
ja mam tak teraz
Odpisz
20 listopada 2014, 06:14
@NekromantaWooHoo: ;-;
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2014, 07:33
@NekromantaWooHoo: ja przed chwilą :P teraz jem
Odpisz
20 listopada 2014, 07:39
@NekromantaWooHoo: ja właśnie tak siedzę
Odpisz
20 listopada 2014, 08:08
@macwol00: A ja teraz robię kupe
Odpisz
20 listopada 2014, 13:28
@Kubox123456: a ja jem grochówkę i zaraz będę srała :D
Odpisz
20 listopada 2014, 17:47
@elvis9989: Elvis będzie srałA
Odpisz
20 listopada 2014, 22:10
@macwol00: tak, bo jestem dziewczyną. Elvis to moja ukochana swinka morska XD
Odpisz
21 listopada 2014, 07:09
@elvis9989: ok. nic nie mówiłem
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 15:36
@macwol00: ja coś słyszałam :D
Odpisz
23 listopada 2014, 10:20
@elvis9989: ale i tak sorry
Odpisz
23 listopada 2014, 14:05
@macwol00: spoko. Bo jak mogłeś się dowiedzieć nie licząc tego, że podałam swoje imię i wyskakuje ono przy każdym obrazku? :D
Odpisz
23 listopada 2014, 18:15
@elvis9989: *komentarzu. ;)
Odpisz
22 listopada 2014, 15:06
ja też
Odpisz
20 listopada 2014, 16:19
20 minut, a później latam po całym domu bo czasu już nie ma :D
Odpisz
20 listopada 2014, 11:27
i nie wystawiasz nawet ręki spod koca bo zimmo .-. Winter is coming!
Odpisz
20 listopada 2014, 08:39
Jeb*ć dzisiaj nie idę :L
Odpisz
20 listopada 2014, 07:12
Ja wolę leżeć w pozycji embrionalnej z otwartymi oczyma i rozmyślać nad sensem istnienia,ale potem mi przechodzi.
Odpisz
20 listopada 2014, 07:12
i rozmyślasz nad tym czy coś osiągniesz w tym życiu ;-;
Odpisz
20 listopada 2014, 06:10
Dziś mam zarwaną nockę. Deal with it.
Odpisz
20 listopada 2014, 06:01
Ja tam wstaje o 4 wiec jakoś problemu z tym "siedzeniem" nie mam :]
Odpisz