Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2015, 04:48

w sumie jest dopiero 4 nad ranem to luz

Avatar ananas444444

7 stycznia 2015, 06:59

ja tak teraz robie '-'

Avatar NekromantaWooHoo

20 listopada 2014, 06:13

ja mam tak teraz

Avatar NekromantaWooHoo

20 listopada 2014, 06:14

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 listopada 2014, 07:33

@NekromantaWooHoo: ja przed chwilą :P teraz jem

Avatar macwol00

20 listopada 2014, 07:39

@NekromantaWooHoo: ja właśnie tak siedzę

Avatar Kubox123456

20 listopada 2014, 08:08

@macwol00: A ja teraz robię kupe

Avatar elvis9989

20 listopada 2014, 13:28

@Kubox123456: a ja jem grochówkę i zaraz będę srała :D

Avatar macwol00

20 listopada 2014, 17:47

@elvis9989: Elvis będzie srałA

Avatar elvis9989

20 listopada 2014, 22:10

@macwol00: tak, bo jestem dziewczyną. Elvis to moja ukochana swinka morska XD

Avatar macwol00

21 listopada 2014, 07:09

@elvis9989: ok. nic nie mówiłem

Avatar elvis9989

Edytowano - 21 listopada 2014, 15:36

@macwol00: ja coś słyszałam :D

Avatar macwol00

23 listopada 2014, 10:20

@elvis9989: ale i tak sorry

Avatar elvis9989

23 listopada 2014, 14:05

@macwol00: spoko. Bo jak mogłeś się dowiedzieć nie licząc tego, że podałam swoje imię i wyskakuje ono przy każdym obrazku? :D

Avatar elvis9989

23 listopada 2014, 18:15

@elvis9989: *komentarzu. ;)

Avatar Angus7575

22 listopada 2014, 15:06

ja też

Avatar Nikixa

20 listopada 2014, 16:19

20 minut, a później latam po całym domu bo czasu już nie ma :D

Avatar buttie_cullen

20 listopada 2014, 11:27

i nie wystawiasz nawet ręki spod koca bo zimmo .-. Winter is coming!

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2014, 08:39

Jeb*ć dzisiaj nie idę :L

Avatar Menek

20 listopada 2014, 07:12

Ja wolę leżeć w pozycji embrionalnej z otwartymi oczyma i rozmyślać nad sensem istnienia,ale potem mi przechodzi.

Avatar ognistyptak555

20 listopada 2014, 07:12

i rozmyślasz nad tym czy coś osiągniesz w tym życiu ;-;

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2014, 06:10

Dziś mam zarwaną nockę. Deal with it.

Avatar saskacz

20 listopada 2014, 06:01

Ja tam wstaje o 4 wiec jakoś problemu z tym "siedzeniem" nie mam :]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Angielskie śmieszki

Hobby dla faceta

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka