Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2014, 18:21
Uwaga mamy tu paru zboczeńców.
|
|
\/
Odpisz
22 listopada 2014, 19:15
@DeadExtreme:
/l\
l
l
l
l
Uwaga powyżej znajduje się gej
Odpisz
22 listopada 2014, 19:20
@frazeologizm:
/l\
l
l
l
l
l
UWAGA! Powyżej znajduje się debil, który nie wie, że nie każdy facet, który mówi np. "mamy tu paru zboczeńców" albo coś innego jest gejem
Odpisz
22 listopada 2014, 20:49
@Valkyr1024:
--------------->
nie wiem co robię
Odpisz
22 listopada 2014, 22:13
@mrklorens:
/|\
|
|
gość powyżej nie wie co tu robi
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 22:48
@kawtkawt: /|\
|
| Nosz ku*wa nie da sie tej strzałki
|
Gość powyżej odpisuje na komentarz
Odpisz
23 listopada 2014, 08:00
@Edward713: /|\ wygląda jak penis lepiej dać
^
|
|
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:54
@ziomek2009: ^
|
|
|
gosc wyzej jest ziomkiem
Odpisz
8 kwietnia 2015, 17:32
@ananas444444:
/\
|
|
|
Gość wyżej pisze że gość wyżej jest ziomkiem
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 21:38
@SharpNeedle: niemam do was pytan
Odpisz
14 listopada 2015, 21:51
@Valkyr1024: Napisała kobieta.
Odpisz
14 listopada 2015, 21:54
@Archeologwinternetach: Gratuluję, to było około rok temu.
Odpisz
14 listopada 2015, 21:58
@Valkyr1024: Czytajcie ludzie nick!
Odpisz
14 listopada 2015, 22:07
@Archeologwinternetach: Dobrze, panie Archeologu.
Odpisz
14 lutego 2018, 16:04
@Valkyr1024: No to kolejny archeolog sie znalazl
Odpisz
17 lutego 2018, 19:14
@aaddss: O pieruna.
Odpisz
18 czerwca 2022, 20:52
@ziomek2009:
^
|
|
|
|
Gość powyżej zafundował łopatę archeologowi
Odpisz
6 marca 2020, 20:06
Odpisz
22 listopada 2014, 18:04
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 listopada 2014, 18:21
Tą buźkę zazwyczaj się daje jak ma się jakieś skojarzenia, lub preteksty wiadomo jakie .-.
Odpisz
22 listopada 2019, 18:47
@MrMarmolada: witam z 5 lat
Odpisz
12 lutego 2015, 11:34
DAT ASS!
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:51
wlasnie ogladam
Odpisz
22 listopada 2014, 18:24
Tylko dla dupy ogląda siatkówkę kobiecą ? zboczeniec
Odpisz
22 listopada 2014, 18:36
@angelika122: Nie dla jednej... dla dziesięciu.
Odpisz
22 listopada 2014, 18:52
@angelika122: No a po co innego oglądać?
Odpisz
22 listopada 2014, 18:54
@angelika122: A teraz mogę powiedzieć że jak kobieta umawia się z facetem dla kasy to puszczalska dz*wka co zrobi wszystko dla kasy ?
Odpisz
23 listopada 2014, 08:00
@DeadExtreme: chyba 12
Odpisz
23 listopada 2014, 08:04
@ziomek2009: Sam nie oglądam, więc nie wiem xD.
Odpisz
23 listopada 2014, 10:01
@Lacoste: XD
Odpisz
23 listopada 2014, 12:46
@angelika122: Przynajmniej nie gej pozatym taka dupka to fajna dupa :D
Odpisz
23 listopada 2014, 17:49
@angelika122: Nie nazwałbym go zboczeńcem. Lubi podziwiać kobiece kształty tak jak ja ;)
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:38
@matimi3: Jest zboczony w h*j
Odpisz
1 grudnia 2014, 17:07
@angelika122: po pierwsze przec ch ;) a po 2 jak każdy facet.
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:22
@matimi3: Wiem
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:27
@angelika122: Więc czy w tym jest cos zlego?
Odpisz
22 listopada 2014, 23:01
Ostatnio jak na WF graliśmy w siatkówkę, to taka jedna uderzyła plecami o mojego tego takiego :-|
Odpisz
22 listopada 2014, 23:21
@VanQuisch: Małego palca u nogi?! Stary kondolencje. :<
Odpisz
22 listopada 2014, 23:18
Odpisz
22 listopada 2014, 21:36
Serio ktoś pyta "Po co ty w ogóle oglądasz kobiecą siatkówkę? Przecież jesteś facetem!!!!!"? Serio?
Odpisz
22 listopada 2014, 19:26
Odpisz
22 listopada 2014, 18:52
KILLER, gdzie jesteś z Lennym.
Odpisz
22 listopada 2014, 18:49
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 listopada 2014, 18:10
Dat ball's.
Odpisz
22 listopada 2014, 18:36
@Maks2603: mam nadzieję że nie
Odpisz
22 listopada 2014, 18:31
fap time
Odpisz
22 listopada 2014, 18:08
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 18:21
@frazeologizm: Tą buźkę zazwyczaj się daje jak ma się jakieś skojarzenia, lub preteksty wiadomo jakie .-.
Odpisz
22 listopada 2014, 18:23
@MrMarmolada: zaciąłeś się? :v
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 18:24
@noszkurnawszystkozajete: Tak jak oni :v
Każdego raczyłem także darmowym powiadomieniem,na osłodę dnia
Odpisz