Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2021, 11:33
Albo gdyby nie było niemców...
Odpisz
23 listopada 2014, 22:36
Oraz bez ZSSR, tak zwanej putinosją.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 22:25
Nieprawda gdyby USA nigdy nie powstało to Polska do dziś była by komunistyczna.
Odpisz
23 listopada 2014, 22:27
@Czacyl: Emm, nie bo mielibyśmy wtedy nadal Imperium Brytyjskie, jeszcze żywiej zainteresowane kontynentem.
Odpisz
23 listopada 2014, 20:19
Ból dupy fanatyków USA za 3...2...1...
Odpisz
23 listopada 2014, 20:21
@Pr0fesor: Wybacz, tu prawie sami swoi.
Odpisz
23 listopada 2014, 20:35
@dustin2001: "prawie"
Odpisz
23 listopada 2014, 22:20
Jeszcze nie zapomnieliśmy Trossa. :)
Odpisz