memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 stycznia 2022, 20:39
Zatrzymałbym się
Odpisz
25 kwietnia 2021, 00:07
Ma siekierę we krwi, czemu by mu nie zaufać?
28 listopada 2009, 23:49
Szaleniec z siekierą :-P
21 czerwca 2009, 20:04
Mógby machać tą siekierą (toporkiem?) a nie ręką xD
22 grudnia 2008, 12:54
a do obrazka 4/5
wskakuj i... jebut z uzika
16 grudnia 2008, 21:37
rodzice mi mówili że nam raz taki na drogę wylazł
16 grudnia 2008, 16:35
co tu jest smiesznego slabizna 1/100000000000000
16 grudnia 2008, 15:33
słabe!! 1!! =P=P
16 grudnia 2008, 09:16
rabeti oni sa poprostu poje bani xD a obrazek fajny :D ja bym sie jednak bala ;p
15 grudnia 2008, 20:49
Beznadzieja... "parasol" mój byłby lepszy a nie dodali :(
15 grudnia 2008, 17:59
A to pewnie na wszelki wypadek xD
15 grudnia 2008, 14:40
czemu nie siekiera zawsze w aucie przyda się! :D 5/5
15 grudnia 2008, 12:09
Podwiozę, mam pod siedzeniem kałacha. xD 4/5
15 grudnia 2008, 07:34
Hehehe... Ja bym go nie podwiózł...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 20:39
Zatrzymałbym się
Odpisz
25 kwietnia 2021, 00:07
Ma siekierę we krwi, czemu by mu nie zaufać?
Odpisz
28 listopada 2009, 23:49
Szaleniec z siekierą :-P
Odpisz
21 czerwca 2009, 20:04
Mógby machać tą siekierą (toporkiem?) a nie ręką xD
Odpisz
22 grudnia 2008, 12:54
a do obrazka 4/5
Odpisz
22 grudnia 2008, 12:54
wskakuj i... jebut z uzika
Odpisz
16 grudnia 2008, 21:37
rodzice mi mówili że nam raz taki na drogę wylazł
Odpisz
16 grudnia 2008, 16:35
co tu jest smiesznego slabizna 1/100000000000000
Odpisz
16 grudnia 2008, 15:33
słabe!! 1!! =P=P
Odpisz
16 grudnia 2008, 09:16
rabeti oni sa poprostu poje bani xD
a obrazek fajny :D ja bym sie jednak bala ;p
Odpisz
15 grudnia 2008, 20:49
Beznadzieja... "parasol" mój byłby lepszy a nie dodali :(
Odpisz
15 grudnia 2008, 17:59
A to pewnie na wszelki wypadek xD
Odpisz
15 grudnia 2008, 14:40
czemu nie siekiera zawsze w aucie przyda się! :D 5/5
Odpisz
15 grudnia 2008, 12:09
Podwiozę, mam pod siedzeniem kałacha.
xD
4/5
Odpisz
15 grudnia 2008, 07:34
Hehehe... Ja bym go nie podwiózł...
Odpisz