Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2014, 15:15
sa automaty ;)
Odpisz
23 listopada 2014, 20:31
@Lekki69: Serio ? a gdzie je znajde ?
Odpisz
23 listopada 2014, 22:18
@oskare117: Na pewno w Japonii...chyba tylko tam :(
Odpisz
24 listopada 2014, 07:45
@KlamliwyLukas14: a u mnie w toaletach w kauflandzie
Odpisz
24 listopada 2014, 10:21
@oskare117: Kiedyś widziałem jeden w Kauflandzie :D
Odpisz
24 listopada 2014, 15:20
@Lekki69: Dzięki ;)
Odpisz
24 listopada 2014, 15:47
@oskare117: heh :D
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:16
@oskare117: Po co pytasz
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:25
@Nyanfetamina: Lol, szybka odpowiedź :D
Odpisz
23 listopada 2014, 11:13
Jaką nazwe ma ów anime.
Odpisz
23 listopada 2014, 11:15
@Niewierny69: B Ghata H Kei Uwaga może zawierać dużo zła.
Odpisz
23 listopada 2014, 11:28
@Niewierny69: #GrammarNazi *owe anime
Odpisz
23 listopada 2014, 11:31
@abbys96: Dzięki za szybką reakcje.
Odpisz
23 listopada 2014, 16:12
#GRAMMARNAZI
owo anime*
Odpisz
23 listopada 2014, 17:02
@Griszka: XD Ale wstyd... poprawiłem kogoś, a sam zrobiłem błąd. W każdym razie, dziękuję za ten komentarz, to może na przyszłość się tak nie wygłupię ;)
Odpisz
23 listopada 2014, 17:36
jako grammar nazi wypełniałam tylko swój obowiązek 8^|
Odpisz
23 listopada 2014, 14:17
Anime overload....
Odpisz
23 listopada 2014, 11:27
Oho, wiem do czego to zmierza...
Odpisz
23 listopada 2014, 11:25
No co ?
Nie stać go na drugą sztuke ?
Odpisz