Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheHarrier

5 kwietnia 2016, 23:06

nie wiem dlaczego, ale mam słabość do takich rzeczy

Avatar SUPERLORD1000

Edytowano - 25 września 2017, 21:14

@TheHarrier: Mobilne domy?? Rozumiem Cię. Kiedyś prankowalem z kol. przez fona i chciałem kupić busa za 23 kafle a potem przerobić go na właśnie mobilny dom.

Avatar MDDawid1

24 listopada 2014, 18:57

Wszystko fajnie ale gdzie komputer, TV i konsola XD

Avatar TariXPL

28 listopada 2014, 19:31

@MDDawid1: Do takiej maszyny zbędna elektronika nie jest potrzebna. Dla mnie tylko to by wystarczyło i jakieś wizy do innych panstw troche hajsu na benzyne i jedzenie.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2014, 18:35

Shut up and take my money.

Avatar KUBOSZ

23 listopada 2014, 19:20

Avatar gabrysplodowski

23 listopada 2014, 22:55

shut up and take my soul

Avatar VexPL

23 listopada 2014, 22:21

Zamieszkałbym

Avatar benek10

23 listopada 2014, 17:53

bentley buggati itd się chowa to jest najlepsze auto 21,22,23,24,25 itd wieku

Avatar Trilogyyy

23 listopada 2014, 18:58

@benek10: przed maybachem sie kłania.

Avatar benek10

23 listopada 2014, 19:04

@Trilogyyy: no może ty tak uważasz ale ja nie

Avatar TariXPL

28 listopada 2014, 19:32

@benek10: To nie jest auto to jest już zaliczane jako Camper, Furgonetka. I nie porównuj supersamochodów do Campera.

Avatar SUPERLORD1000

25 września 2017, 21:15

@benek10: Wiek pisze się cyfrą rzymską.

Avatar lukasz9819

23 listopada 2014, 18:43

tam twój dom gdzie twój komputer
Gdzie tu jest mój komputer?

Avatar KingsMax

23 listopada 2014, 17:45

Teraz ciekawostka: Jeździ się takimi przyczepami w miejsca gdzie jest: restauracja, ubikacje, kino, pole golfowe...

Avatar esc88

23 listopada 2014, 17:31

hce mieć taki!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Phantom_of_the_Opera

23 listopada 2014, 17:26

I need it

Avatar kacpi_gamer

23 listopada 2014, 17:21

Ha! Zmieniłem ocenę z 4.9 na 4.90 xD

Avatar Gurdzio56

23 listopada 2014, 17:06

Apokalipso zombie - nadchodzę!

Avatar Czarny777

20 listopada 2014, 20:56

Mieszkałbym

Avatar Maks2603

20 listopada 2014, 17:17

Dom to miejsce gdzie mieszkamy, czyli to jest dom.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Jeszcze jak

Phi!

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka