Od dzisiaj nie mam garażu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2014, 22:09
Możesz zainwestować też w miotacz ognia.
Odpisz
20 września 2019, 17:28
@The_Janusz:
Odpisz
24 lutego 2019, 22:35
Od dzisiaj somsiad nie ma garażu
Odpisz
3 grudnia 2014, 09:35
Pająk! Takie straszne! D:
Odpisz
3 grudnia 2014, 08:24
Ja raz w taką wbiegłem w lesie. Również z pająkiem. ;_;
Odpisz
21 listopada 2014, 15:03
pajonk!!!!!!!!!!
Odpisz
21 listopada 2014, 16:47
@albert856: Ałstralja!
Odpisz
2 grudnia 2014, 23:35
Lub złudzenie optyczne w Ameryce.
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2014, 21:51
Tak ciężko wziąć pie**olony kij, "zabrać" pająka(umiejętnie, a nie "O m uj BOSZE ON WSZETŁ NA KIJ SPJERTALAM!") gdzieś do lasu, pajęczyna wypiep**yć i otworzyć garaż?
Odpisz
2 grudnia 2014, 21:55
@saskacz: Tak.
Odpisz
2 grudnia 2014, 21:43
Pajoncek :s
Odpisz
2 grudnia 2014, 21:32
On nie jest na garażu tylko z bliska fote strzelili kwestja perspektywy - tak tylko mówię. :p
Odpisz
2 grudnia 2014, 21:15
bo ktoś ci namalował na nim graffiti w kształcie pajęczyny?
Odpisz
2 grudnia 2014, 21:05
ide po miotacz ognia
Odpisz
23 listopada 2014, 18:40
Blee .-.
Odpisz