Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2014, 23:36
Pewnego razu znalazłem starego walkmana na strychu, był w idealnym stanie. Mama go wywaliła bo według niej to śmieć :C
Odpisz
21 października 2018, 20:15
@VanQuisch: moja siostra tak samo :c
Odpisz
27 listopada 2014, 17:14
o co chodzi?
Odpisz
20 czerwca 2018, 07:51
@jeja123456789101112131415: Że na kartce jest tekst piosenki.
Odpisz
21 listopada 2014, 16:03
co on ma karty?
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 22:20
@coloman: Do kaset były dołączone etykietki ze spisem piosenek.
Odpisz
21 listopada 2014, 22:31
@AncalagonCzarny: wtedy można było śpiewać....
Odpisz
22 listopada 2014, 10:17
@AncalagonCzarny: aaaaaaaa dziękuję bardzo
Odpisz
24 listopada 2014, 21:05
@coloman:
był spis piosenek i teksty.. po tym w dużej mierze dało się poznać oryginały, bo piratom się nie opłacało tego kopiować
stare dobre czasy.. i ten dźwięk jak baterie padało, albo taśmę wkręciło.. xD gimby nie znajo..
Odpisz
24 listopada 2014, 21:10
@Equilibrium: A teraz nie można? W większości opakowań płyt CD jest tekst piosenek. A nawet jak ktoś słucha przez internet to może właśnie tam sprawdzić tekst, chwyty, historię utworu, wszystko! Według mnie to jest lepsze niż kasety, a to się nazywa rozwój.
Odpisz
24 listopada 2014, 21:15
Tylko, że w internecie nie wszystko jest legalne
Odpisz
24 listopada 2014, 21:22
@Dovahkiin: Wtedy też nie było wszystko legalne. To twój wybór jaką drogę wybierzesz... legalną, acz płatną; lub nielegalną i darmową. Tak było od jakiejś połowy XX wieku.
Odpisz
24 listopada 2014, 21:24
Ale wtedy nielegalne nie były darmowe. Bo wtedy musiał mieć sprzęt i kasetę, a teraz tylko laptop wystarczy
Odpisz
24 listopada 2014, 22:44
@Dovahkiin: za internet też trzeba płacić...
Odpisz
25 listopada 2014, 06:52
@bylejakbylegdzie: Ale ty nie zawsze musisz. W kawiarni możesz za darmo albo w McDonaldzie
Odpisz
24 listopada 2014, 22:59
Jeżeli to było dawno, dawno temu to ja się boję jak nazwiesz czasy kiedy korowano Bolesława Chrobrego, chyba Ci słów DAWNO na klawiaturze zabraknie.
Odpisz
24 listopada 2014, 21:39
Jeszcze to mam ^^
Odpisz
24 listopada 2014, 21:19
Och taaak, ładowało się starte S&M albo Reload od Metallici i się słuchało do padnięcia baterii :)
Odpisz