Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2012, 11:42
już wiem czemu w bajkach generatora rexa agent ma na imie ,,Szósty"
Odpisz
20 listopada 2012, 20:51
@jejajeja2: A to dlatego, że jest szóstą najniebezpieczniejszą osobą na świecie :3 OK... Od śmierci "Pierwszego" jest Piąty :P
Odpisz
26 listopada 2012, 11:23
@Mika444: no to wiem przecie ja tylko wymy
Odpisz
3 sierpnia 2013, 22:27
@jejajeja2: wy oboje to dzieci
Odpisz
6 września 2013, 23:48
@jakub221: i..?
Odpisz
22 października 2014, 18:38
@jakub221: Po prostu lubią kreskówki. Ja też je lubię, ale uważam samego siebie za osobę, która chociaż jest dojrzała, to potrafi rzucić na luz i bawić sie czymś, co powinno być nie dla mnie.
Odpisz
8 maja 2017, 21:14
@Mika444: Jakiej śmierci?
Odpisz
16 maja 2017, 19:53
@Ameron: w kreskówce
Odpisz
16 maja 2017, 20:22
@Mika444: aha, a w jakiej konkretnie?
Odpisz
19 maja 2017, 01:19
@Ameron: Generator Rex
Odpisz
19 maja 2017, 21:08
@Mika444: kk
Odpisz
28 maja 2018, 16:17
@Ameron: ll
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:17
@KontoUsunięte: sara kreska z dołu 12 o tak
Odpisz
9 grudnia 2013, 18:56
Sara_895430854927q3980283952039480293758923759823784927395793845793847593847529740283095832908409
Odpisz
27 października 2013, 18:56
jak wymówił : Sara_12 ?
Odpisz
3 sierpnia 2013, 22:30
a może assassin_creed
Odpisz
25 sierpnia 2013, 11:35
@jakub221: To je przyszłość możesz je nazwać jak chcesz XD
Odpisz
26 marca 2013, 19:59
Dziecko ma Poker Face :D
Odpisz
16 października 2012, 18:09
SARA1312526742924759151905719596156198561856 XD
Odpisz
26 września 2012, 21:10
Hm... Sara zajęte.... Może Sara1 !? Bamdum *tss*
Odpisz
28 stycznia 2012, 17:20
A może Sara_666 ?
Odpisz
4 sierpnia 2012, 01:34
eeee na pewno zajęte :P
Odpisz
7 sierpnia 2012, 18:34
@kinimod6: no to sara_137
(137 to boskie liczby)
Odpisz
5 lipca 2012, 10:11
XD
Odpisz
13 marca 2012, 16:56
SUPER ! !
Odpisz
21 lutego 2012, 18:30
dobre mam tak np.nk,facebook itd. hahahah
Odpisz
9 lutego 2012, 19:35
Haha Dobre :) :) 5/5
Odpisz
1 lutego 2012, 18:35
lol 5 na 5
Odpisz
1 lutego 2012, 13:22
super :D 5/5
Odpisz