Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przypałowo
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2014, 11:50
To jest przyspieszone czy po prostu czołgi są takie szybkie?
Odpisz
23 listopada 2014, 14:22
To jest specjalny lekki czołg którego używać można tylko w wyścigach czołgów.
Odpisz
23 listopada 2014, 14:29
@TimeOfMy: Aha thx (n_n)
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2014, 18:11
Chaffee sport.
Odpisz
24 listopada 2014, 20:57
@TimeOfMy: w jakich wyścigach? jest taka opcja w wocie? O.o
Odpisz
24 listopada 2014, 21:27
@Mirek01: Jest, nawet grałem ostatnio ;P
Odpisz
24 listopada 2014, 21:49
@TimeOfMy: to muszę popatrzeć ...
Odpisz
24 listopada 2014, 21:51
@Mirek01: Try gry ciekawy, ale trzeba się przyzwyczaić do jazdy tym pancernym gnojem ;-;
Odpisz
24 listopada 2014, 21:59
@TimeOfMy: Ile ma ten luj km/h?
Odpisz
25 listopada 2014, 00:06
@jacek1s: Grasz w WoT-a?
Odpisz
25 listopada 2014, 15:00
@VanQuisch: Od 3 lat
Odpisz
25 listopada 2014, 15:13
Czołg luj, kilometrów w ch*j. Nie pamiętam, ale bodajże najszybszy czołg w grze. Czy ja cię nie widziałem w unturned?
Odpisz
27 listopada 2014, 19:29
@jacek1s: Podasz nick? Bo chciałbym zobaczyć twoje staty i czołgi.
Odpisz
27 listopada 2014, 20:30
@VanQuisch: Jacenty1995
Odpisz
27 listopada 2014, 17:31
Ależ polecisz polecisz
Odpisz
25 listopada 2014, 15:11
Ja nie polecę? Potrzymaj mi piwo!
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2014, 19:10
Ja nie polecę!
Potrzymaj mi piwo.
Odpisz
24 listopada 2014, 18:17
Fizyka w World of Tanks, taka realistyczna. Do tego nigdy nie trafisz na niewidzialną ścianę.
Odpisz
22 listopada 2014, 11:38
Ta realistyczna mechanika gry :)
Odpisz
22 listopada 2014, 11:10
Rosyjskie czołgi na ćwiczeniach
Odpisz
22 listopada 2014, 10:11
Co to za gra ?
Odpisz
22 listopada 2014, 10:23
@Niszczyiel: To World of Tanks
Odpisz
22 listopada 2014, 09:06
"Gdy biegnę po ostatni budyń w lodówce"
Odpisz