Za każdym razem gdy gram w nową grę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2019, 04:10
Czyli ja pierwszy raz grający w Ocarina of Time
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:12
Arma
Odpisz
27 listopada 2014, 06:52
Samouczek ?
A poco to komu !
"Wciśniej klawisz akcji przytrzymując klawisz uniku"
Gdzie ta instrukcja...
Odpisz
5 grudnia 2015, 23:31
@mozaj: true
Odpisz
24 lutego 2015, 15:28
za gadżdym razem kiedy odpalam nową grę na kosole a często jest tak że sterowanie w kampani a na multi jest całkowicie inne na szczęście w bf4 to przemyśleli i dali poligon( tam omożesz wypróbować nową giwerę albo porobić inne gówna)
Odpisz
26 listopada 2014, 22:28
jeśli chcesz skakać zawsze próbuj na początek klawisza space nacisnąć
Odpisz
26 listopada 2014, 22:33
@mistrzu12pl: i shift
Odpisz
27 listopada 2014, 14:46
ty mówisz i masz racje
Odpisz
2 stycznia 2015, 19:02
@mistrzu12pl: może poza gothicem
Odpisz
2 stycznia 2015, 20:14
@masterblaster: może się spóźniłeś o kilkanaście dni?
Odpisz
1 grudnia 2014, 18:24
Alt + f4 xD
Odpisz
27 listopada 2014, 14:53
Albo... Wejść w USTAWIENIA!
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2014, 22:31
a potem przypadkiem klikasz SETTINGS i rozpi***alasz całą (dosłownie całą ) grę... A POTEM KU*WA NIE WIESZ JAK TO NAPRAWIĆ!!!!!
Odpisz
24 listopada 2014, 16:15
Pamiętam jak ogarniałem sterowanie w Gothicu 1, tam nie wystarczy wciskać klawiszy, tam są kombinacje ;-;
Odpisz
26 listopada 2014, 21:42
@LSD2000: Gothic to nie jest gra dla każuali...
Odpisz
26 listopada 2014, 22:00
@LSD2000: no to mnie dośc mocno rozje**ło jak pierwszy raz grałem w gothica, opisy sterowania były dla mnie tak nie zrozumiałe że minęła dobra godzina lub dwie zanim skumałem jak podnosi przedmioty z ziemi ;_;
Odpisz
26 listopada 2014, 21:34
albo youtube
Odpisz
26 listopada 2014, 21:08
Odpisz
26 listopada 2014, 21:04
Tru.
Odpisz
24 listopada 2014, 16:24
Spacją, ku*wa.
Odpisz
24 listopada 2014, 16:37
gothic 1 i 2 oraz noc kruka :)?
Odpisz
24 listopada 2014, 17:43
@bylejakbylegdzie: Wchodzi się w menu, i zmienia skok na spacje i jest git.
Odpisz
26 listopada 2014, 20:51
@bylejakbylegdzie: To zamiast klikać wszystko to masz: esc->opcje->ustawienia sterowania->ustawienia klawiatury->klawisze. Proszę.
Odpisz
24 listopada 2014, 21:23
w kingdoms of alamur nie uświadczysz takiej funkcji
Odpisz