Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

25 grudnia 2019, 04:10

Czyli ja pierwszy raz grający w Ocarina of Time

Avatar Numinax

28 grudnia 2015, 21:12

Arma

Avatar mozaj

27 listopada 2014, 06:52

Samouczek ?
A poco to komu !
"Wciśniej klawisz akcji przytrzymując klawisz uniku"
Gdzie ta instrukcja...

Avatar Ferikusu

5 grudnia 2015, 23:31

@mozaj: true

Avatar chaboyy_HD

24 lutego 2015, 15:28

za gadżdym razem kiedy odpalam nową grę na kosole a często jest tak że sterowanie w kampani a na multi jest całkowicie inne na szczęście w bf4 to przemyśleli i dali poligon( tam omożesz wypróbować nową giwerę albo porobić inne gówna)

Avatar mistrzu12pl

26 listopada 2014, 22:28

jeśli chcesz skakać zawsze próbuj na początek klawisza space nacisnąć

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2014, 22:33

@mistrzu12pl: i shift

Avatar mistrzu12pl

27 listopada 2014, 14:46

ty mówisz i masz racje

Avatar masterblaster

2 stycznia 2015, 19:02

@mistrzu12pl: może poza gothicem

Avatar mistrzu12pl

2 stycznia 2015, 20:14

@masterblaster: może się spóźniłeś o kilkanaście dni?

Avatar Nieszanowany

1 grudnia 2014, 18:24

Alt + f4 xD

Avatar DawidThePlayer

27 listopada 2014, 14:53

Albo... Wejść w USTAWIENIA!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 listopada 2014, 22:31

a potem przypadkiem klikasz SETTINGS i rozpi***alasz całą (dosłownie całą ) grę... A POTEM KU*WA NIE WIESZ JAK TO NAPRAWIĆ!!!!!

Avatar LSD2000

24 listopada 2014, 16:15

Pamiętam jak ogarniałem sterowanie w Gothicu 1, tam nie wystarczy wciskać klawiszy, tam są kombinacje ;-;

Avatar BOOMBOOX

26 listopada 2014, 21:42

@LSD2000: Gothic to nie jest gra dla każuali...

Avatar gulpin

26 listopada 2014, 22:00

@LSD2000: no to mnie dośc mocno rozje**ło jak pierwszy raz grałem w gothica, opisy sterowania były dla mnie tak nie zrozumiałe że minęła dobra godzina lub dwie zanim skumałem jak podnosi przedmioty z ziemi ;_;

Avatar borves

26 listopada 2014, 21:34

albo youtube

Avatar Ksywka

26 listopada 2014, 21:08

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2014, 21:04

Tru.

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2014, 16:24

Spacją, ku*wa.

Avatar bylejakbylegdzie

24 listopada 2014, 16:37

gothic 1 i 2 oraz noc kruka :)?

Avatar Myszkapl

24 listopada 2014, 17:43

@bylejakbylegdzie: Wchodzi się w menu, i zmienia skok na spacje i jest git.

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2014, 20:51

@bylejakbylegdzie: To zamiast klikać wszystko to masz: esc->opcje->ustawienia sterowania->ustawienia klawiatury->klawisze. Proszę.

Avatar WickedHeart

24 listopada 2014, 21:23

w kingdoms of alamur nie uświadczysz takiej funkcji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Czeqolada
Dodane przez: Czeqolada

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trzeba brać osobną torbę

Brawo za czujność!

Jakby trochę nie fair

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka