memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 października 2015, 18:55
Troszkę ja tak mam. Ale troszkę
Odpisz
25 listopada 2014, 16:39
To takie smutne...
25 listopada 2014, 15:26
Ale buty ma z nike...
25 listopada 2014, 16:24
@Marvos: Dokładnie :D Chciałem to napisać,gansta na rejonie xD
25 listopada 2014, 15:59
Śmieszne...
25 listopada 2014, 15:11
Złaź z drogi rowerowej!
25 listopada 2014, 14:52
Wzrusza :c niestety nie wszyscy mają szczęśliwe życie...
25 listopada 2014, 11:45
smutne.. ;_;
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 października 2015, 18:55
Troszkę ja tak mam. Ale troszkę
Odpisz
25 listopada 2014, 16:39
To takie smutne...
Odpisz
25 listopada 2014, 15:26
Ale buty ma z nike...
Odpisz
25 listopada 2014, 16:24
@Marvos: Dokładnie :D
Chciałem to napisać,gansta na rejonie xD
Odpisz
25 listopada 2014, 15:59
Śmieszne...
Odpisz
25 listopada 2014, 15:11
Złaź z drogi rowerowej!
Odpisz
25 listopada 2014, 14:52
Wzrusza :c niestety nie wszyscy mają szczęśliwe życie...
Odpisz
25 listopada 2014, 11:45
smutne.. ;_;
Odpisz