Ojej, chyba coś sobie złamałem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Hobby dla faceta
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2018, 13:08
Portal 3
Odpisz
29 listopada 2014, 10:11
Ktoś mi wyjaśni co tam zaszło?
Odpisz
29 listopada 2014, 10:51
chyba perspektywa...
Odpisz
29 listopada 2014, 11:05
@Cyan_Blue: To ten przedmiot. Wkładasz tam rękę od dołu (ukośnie) i wygląda jakby była złamana.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:52
@DeadExtreme: jakies screeny? za cholere nie potrafie sobie tego wyobrazic
Odpisz
23 stycznia 2018, 15:05
@SCP_173: czek...
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2018, 15:06
@SCP_173: widziałem kogoś o tym samym profilowym ale z dwoma podkreślnikami w nicku
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:20
?
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:02
@SCP_173: wpisz w obrazkach scp i wejdź w komy pod 1 obrazkiem
Odpisz