Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2014, 22:18
najlepszy władca ever ;p a tak na serio to fajny ten film
Odpisz
17 grudnia 2014, 03:06
@slenderr: Z jakiego to filmu?
Odpisz
17 grudnia 2014, 15:05
dyktator ;p
Odpisz
29 listopada 2014, 12:39
@KontoUsunięte: Nie ma słownika Kup se trabke do pierdzenia
Odpisz
29 listopada 2014, 10:35
Z komedii ,,Borat "
Odpisz
29 listopada 2014, 08:04
Ach.... Dyktator :-)
Odpisz
28 listopada 2014, 21:58
Odpisz
28 listopada 2014, 22:01
@Hank1212: jebłem
Odpisz
28 listopada 2014, 22:20
@Hank1212: Jak najbardziej!
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2014, 22:32
@Hank1212: to lepsze niż obrazek a tak btw. dzięki tobie wiem żeby nie czytać komentarzy pijąc sprite
Odpisz
29 listopada 2014, 01:19
@Hank1212: Ta mina... Pasuje idealnie do tego! (Pozdro z podłogi!)
Odpisz
28 listopada 2014, 22:07
tego sie nie spodziewałem :-D
Odpisz
28 listopada 2014, 21:38
#słek
Odpisz
28 listopada 2014, 21:29
HEHE I TEN PISTOLET :d
Odpisz
28 listopada 2014, 21:08
Lol.
Odpisz
28 listopada 2014, 22:45
Strzałka w górę za nick i avatar ;p
Odpisz
28 listopada 2014, 23:32
@cichy3215: Strzałka w dół, za popieranie kogoś, za avatar, a tym bardziej za to, że na avatarze Hemp Gru. ;_;
Odpisz
29 listopada 2014, 07:36
@cichy3215: Dzięki. Hemp Gru żądzi!!!
Odpisz
29 listopada 2014, 07:42
@amekninja555: Hg nielubisz?! Nie wiem jak można ic nie lubić...
Odpisz
29 listopada 2014, 09:48
No ja też nie rozumiem jak można mieć własne zdanie i lubić coś innego. ://
Odpisz
29 listopada 2014, 10:01
Nie p to mi chodzi, to miał być żart.
Odpisz
29 listopada 2014, 10:11
Ja też nie piszę w 100% poważnie.
Odpisz
29 listopada 2014, 10:15
To się rozumiemy :-).
Odpisz
29 listopada 2014, 11:44
Zauważ, iż to polski rap, który nie może się równać z tym, który polski nie jest, bo chociaż sam nie lubię rapu, to kilka piosenek mi się podobało (na przykład: Coolio - Gangsta's Paradise, Dr DRE - Still D.R.E.).
Odpisz
29 listopada 2014, 11:47
@amekninja555: Cóż... o gustach się nie dyskutuje.
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2014, 15:52
@amekninja555: Co do popierania kogoś to mogę i się zgodzić, ale "a tym bardziej za to, że na avatarze Hemp Gru", każdy wstawia to co chce, i każdy lubi to co chce ;).
Więc dawanie strzałek w dół za to że ktoś lubi coś innego jest tak bezsensowne jak dawanie w górę za nick/avatar.
Odpisz
29 listopada 2014, 15:58
@amekninja555: "a tym bardziej za to, że na avatarze Hemp Gru"
Chciałbym zwrócić uwagę na to iż strzałkowanie kogoś w dół, za to że lubi coś innego jest jeszcze bardziej bezsensowne niż dawanie strzałek w górę za nick/avatar..
Odpisz
29 listopada 2014, 17:29
@cichy3215: Zminusowałem Cię właśnie dla tego, że dałeś komuś strzałkę w górę za nick i avatar. c:
Odpisz