Czego ona szukała w internecie...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Deal życia
Co to takiego?
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2014, 16:32
ALE fail, żal i po h*ja jej te selfie ?
Odpisz
26 listopada 2014, 16:33
@szczytnik: a tobie po ch*ja* słownik ...
Odpisz
26 listopada 2014, 17:36
@MATERPL: gdzie błąd? bo wątpie by w słowniku było słowo "chuj" ,a i tak każdy pisze jak chce.
Odpisz
26 listopada 2014, 17:39
@popek9001: to się zapytaj Pani/Pana od polaka to się przekonasz
Odpisz
26 listopada 2014, 17:42
@popek9001: Tak, ch*j pisze się przez ch.
Odpisz
26 listopada 2014, 18:26
@XpiterekX: A czy to jakaś różnica ? nie pasuje to poprawię ale i tak fakt , że zwracacie na to różnicę, jest po prostu durny
Odpisz
26 listopada 2014, 19:15
@MATERPL: * Proszę pani.. Bo ja mam takie za**biste pytanie.. Czy pisze się ch*j czy h*j? Bo wie pani na jeja się kłucą o to.. *
Odpisz
26 listopada 2014, 19:46
@szczytnik: roznica jest taka ze to skracanie najwazniejszego artrybutu mezczyzny o 25%
Odpisz
26 listopada 2014, 20:24
@jajko123123: Hmmm wiesz bez tego za**biste to by przeszło ...
Odpisz
3 lutego 2015, 17:53
@szczytnik: nie po ch*ja tylko spujsz w okulary i zobacz odbicie
Odpisz
3 lutego 2015, 17:51
ona ku*wa siedzi na kondonach!
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2014, 17:40
Patrzałam się na ten obrazek z dwie godziny i nie mogłam zrozumieć o co biega, spojrzałam w komentarze, ale jeszcze ich nie było. Przynoszę więc ratunek człowiekom głupim jak ja: ZOBACZCIE NA JEJ OKULARY!
Odpisz
25 listopada 2014, 17:54
och! nie zauważyłem tego
Odpisz
25 listopada 2014, 18:25
Też nie zauważyłem
Odpisz
26 listopada 2014, 22:32
Z dwie godziny i nie pojawił się komentarz? :P
Odpisz
26 listopada 2014, 15:06
○_○
Odpisz
26 listopada 2014, 16:40
@lisoskuba: ○_○
Odpisz
26 listopada 2014, 16:04
statek z wielkim żaglem
Odpisz
26 listopada 2014, 15:03
Zdjęcia obranych bananów sobie szuka. Nic dziwnego... Chwila, dlaczego ten banan ma dwa kuleczki?
Odpisz
26 listopada 2014, 15:47
@lol30pl: bo to nie banan.
Odpisz
26 listopada 2014, 15:53
@Nyroe: You don't say?
Odpisz
26 listopada 2014, 18:11
@lol30pl: bo to są mandarynki... :D
Odpisz
27 listopada 2014, 13:30
@Nyroe: Wiem co to jest, ja tylko tak sobie żartowałem :|
Odpisz
26 listopada 2014, 15:45
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 listopada 2014, 15:44
Wielgachnych pluszowych ku*aszów (o.O)
Odpisz
26 listopada 2014, 15:25
to odbicie w okularach xD
Odpisz
26 listopada 2014, 15:47
@ZuZaNa1463: no wow!
Odpisz
26 listopada 2014, 15:16
IIIUMINATI!!!
Odpisz
26 listopada 2014, 15:12
Siusiorków
Odpisz
25 listopada 2014, 22:10
To je je**dełko
Odpisz
25 listopada 2014, 19:41
pikna
Odpisz
25 listopada 2014, 18:53
Epic fail
Odpisz