Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BahuzankaPL

18 maja 2017, 16:37

Nie rozumiem :V

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2014, 09:10

he he

Avatar taaksloodka123

28 listopada 2014, 15:06

xd

Avatar MrocznyWilk

28 listopada 2014, 16:08

@taaksloodka123: Twój komentarz odmienił moje życie. Stanę się lepszy! Będę ratował delfiny i stare babcie w opałach!

Avatar Maszterek583

12 grudnia 2016, 21:46

@MrocznyWilk: biedne delfiny ._.

Avatar Sebzer

16 lutego 2017, 16:57

@MrocznyWilk: ilu juz uratowałeś?

Avatar MrocznyWilk

16 lutego 2017, 22:30

@Sebzer: Stałem się tak dobry, że uratowałem cały świat kilkakrotnie. Nie ma za co.

Avatar CousinJoe

5 lutego 2018, 06:44

@MrocznyWilk: Jak z tymi delfinami?

Avatar MrocznyWilk

9 lutego 2018, 11:03

@CousinJoe: Okazuje się, że ratowanie delfinów nie jest takie łatwe, bo zanim cokolwiek zrobisz, to spróbują cię zgw*łcić.

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2019, 16:17

@MrocznyWilk: JEŚLI BĘDZIE TRZEBA ZROBIE TO CO BĘDZIE TRZEBA

Avatar MrocznyWilk

5 stycznia 2019, 16:24

Dobrze wiedzieć :v

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2019, 16:39

@MrocznyWilk: SPRZEDAM DELFINOWI WODĘ JEŚLI BEDZIE TRZEBA

Avatar MrocznyWilk

5 stycznia 2019, 16:54

Pójdę w ogień, jeśli będzie trzeba.

Avatar CousinJoe

5 stycznia 2019, 18:46

@MrocznyWilk: TO WZYSTKO DLA DELFINÓW TO WSZYSTKO DLA DELFINÓW

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2019, 19:26

@CousinJoe: napisz ballade o delfinach i wiedźminie

Avatar CousinJoe

5 stycznia 2019, 19:41

Robimy Tacoskier? XD

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2019, 19:51

@CousinJoe: XDDDD
Kocham WWA lecz robi się tu ciut ciasno
Z jaskrem w Novigradzie, czuje ze interesuje was to
.
.
.
Należy wam się zwrotka końcowa
w głowie mam barda co za postać szalona
z karczmy patrzy na mnie inna osoba
czy z Fifiego została już tylko połowa?
.
.
.
Zaczynam byc już przez niego przejmowany
fifi jaskier nowa płyta nowe plany

Avatar CousinJoe

5 stycznia 2019, 19:58

Nowy mieszek chociaż nie mam w Banku kart
Nawet Geralta nie przewidział ile będę wart

To jest dobre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Przerwa na herbatkę

Pozdrawiam świetliki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Cóż za brak szacunku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka