Chciałbym, żeby wszystko było tak proste, jak...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Żartownisie
Nie znoszę kleszczy
Ikony
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2018, 07:01
Ja wzrost 169 cm a waga 70 kg nr buta 42, 12 lat ;_;
Odpisz
30 listopada 2014, 19:22
Nawet nie wiesz jak bycie chuderlakiem jest okropne...
Odpisz
30 listopada 2014, 19:33
Znam to :v 181 wzrostu i 47 wagi xD
Odpisz
30 listopada 2014, 20:40
@jacek1s: lol! to u mnie nie jest aż tak źle.. 179cm i 52 kg ;-;
Odpisz
30 listopada 2014, 21:04
Daj mi swoje 50 kg ja ci dam swoje 7 i będzie dobrze :P
Odpisz
30 kwietnia 2017, 20:16
co ja mam powiedziec 11 lat 132 cm wzrostu i waga 48kg
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 20:28
XD ja robię sie chudszy XDD
Odpisz
18 lutego 2016, 21:44
Tycie jest trudne ;-;
Odpisz
1 grudnia 2014, 15:35
Chciałeś powiedzieć, tak proste i przyjemne jak tycie.
Odpisz
30 listopada 2014, 17:20
Ja nie, cokolwiek nie zrobię, będę chudy! D: (Nie żebym narzekał)
Odpisz
30 listopada 2014, 19:00
Jak się urodziłem to mówili na mnie ,,mały Budda". Nigdy się nie odchudzałem. Teraz mam kaloryfer, jestem zwinny i szybki, prawie nikt nie może mnie pokonać w siłowaniu na rękę. Teraz zadaję sobie pytanie. Mam zayebiste geny czy po prostu życie na wsi odegrało tutaj ogromną rolę?
Odpisz
30 listopada 2014, 17:32
Zwłaszcza w Afryce.
Odpisz
30 listopada 2014, 17:09
Ja też
Odpisz